Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1. Focus 1,8 Dízel jobboldali...

1. Focus 1,8 Dízel jobboldali féltengely csere mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy jobboldali féltengely cserére szorúl az autóm (Fócus1). Tudna valaki segíteni abban, hogy mennyire számíthatok, ha elviszem szerelőhöz az autót? Leginkább a munkadíj érdekelne.



2014. ápr. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én 7-8.000ft ért csinálnám

az anyag passz

bontott?

új?

miért kell az egészet nem elég csak a csukló(k)?

2014. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A tünet: 70 fölött elkezd rázni az autó.

Szerelőnél már voltam vele (ő álapította meg, hogy mi van), elmondta, h. egy új 73e ft. de neki éppen van egy új (tehát nem felújított) teljes féltengelye (csapággyal meg minden hozzátartozó cuccal együtt) ami rég ott dekkol nála, azt mondta, 35-ért ide adja, de munkadíjat nem mondott.

Hogy miért kell az egészet azt nem tudom, én nem annyira értek hozzá (bár a munkatársaim is ugyanezt kérdezték). Mennyivel lenne olcsóbb, ha csak csukló csere lenne?

2014. ápr. 26. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]



azt javasolnám mielőtt belevágsz menj el egy gumishoz és nézesd meg a 2 első kerekedet,centír szálszakadás...

a sebesség és a rázás miatt gondolom-javaslom

2014. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kerék probléma kizárva, mert a héten vettem hozzá felniket új gumikkal és már a téli gumival is ezt éreztem, ezután vittem el a szerelőhöz.

Azt meg még elfelejtettem hozzá írni, hogy csak akkor ráz, ha erőt fejt ki (nyomom a gázt). Azért köszi...

2014. ápr. 26. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak gyorsításra ráz akkor bizony féltengelycsukló.

Amennyiben garanciát is vállal a munkára, és a csuklóra akkor jó ár.

Egyéb esetben én nem vennék bontottat, lutri. Felújíttatnám ott ahol garanciát is mernek vállalni az elvégzett munkára...

2014. ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, a munkatársam szerint (ő ajánlotta a szerelőt) mindíg garanciát vállal a munkájára.

Köszönöm a válaszaitokat! Üdv!

2014. ápr. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!