Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtan vettem egy autót,...

Használtan vettem egy autót, de fel szeretném bontani a szerződést! 3 napig jogomban áll a szerződést felbontani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már aláfirkantottad az adásvételi szerződés nincs mit tenni a tiéd az autó.
2014. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem bonthatod, nincs már 3 nap a kereskedelemben sem( kivéve hibás termék, de akkor is csak csere).

Legközelebb nem vásárolsz meggondolatlanul.. főleg autót.

2014. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj h átbasztak.. De úgy tudom h a szerződés megkötése után 3 napig felbonthatom a szerződést.
2014. ápr. 27. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

kérdezz rá egy ügyvédnél,mert az biztos benne volt,hogy használt kipróbált stb

de valami alap gari kéne ,hogy legyen

2014. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Használt autónál garancia? Hol élsz te? Max nagyobb kereskedések (Weltauto) adnak olyan autókra amiket rendesen átnéztek. Használt autó vásárlásánál megvan a lehetőséged hogy átnézd, szervizbe vidd hogy szerelő is lássa, ha ezzel nem éltél akkor cumi.
2014. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltam 2 ügyvédnél és az a vicc h az egyik így beszél a másik úgy... Az egyik azt mondta h van olyan h 3 napig felbonthatom a szerződést, a másik azt mondta h nincs.. Na most erre is mit mondjak?? Nevetséges..
2014. ápr. 29. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan hiba áll elő amiről az eladó tudott de elhallgatta akkor érvénytelenítheted a szerződést X időn belül (fél évre emlékszem de nem biztos). Viszont azt neked kell bizonyítani hogy megvolt a hiba és az eladónak tudnia kellett róla, ami nem egyszerű.
2014. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű az enyhe kifejezés.Én inkább lehetetlennek mondanám mert az egyik szava van a másik ellen.
2014. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy azt nem lehet bebizonyítani, hogy nem tudott róla mert úgy is tagadna mindent. Tudom, hogy én is hibás vagyok, csak amiket mondott az nem fedi a valóságot.. Azt kívánom az ilyen embernek, hogy kapja vissza az élettől!!
2014. ápr. 30. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!