Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?...

Milyen autót érdemes venni? Rohangálósnak és családi részre szeretném használni. Maximum 800000 Ft szeretnék rá költeni .

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Skoda Fabiát.
2014. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
opel
2014. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy a család?
2014. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2004, vagy az utáni Focus.
2014. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
seat cordoba nekem tökéeltes volt
2014. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Opel-t semmiképp! Én most szabadultam meg az 1.6 H Astra-mtól.


110.000 km-nél: beégtek a kipufogószelepei, hihetetlen mértékben elkokszolódott az egész rendszer, a szívócsonk pillangószelepei széttöredeztek, folyamatos égéskimaradás motorhibák (villogó + állandó), zabálta a gyújtástrafókat. Állandóan szervizelni kellett - alkalmanként átlagosan ~100.000 ft körüli áron... évente 2x-3x! - és nem kifogtam egy "rossz" darabot, a szerelők, akikhez hordtam, mind találkoztak már ezekkel a "típushibákkal". Soha többé OPEL-t, de még csak európai vagy amcsi kocsit sem! Ezekben tervezett anyagfáradás van, hogy az alacsonyra lenyomott eladási árat később a szervizelésekből hozzák vissza.


Ha megbízható autó kell, akkor csak valami Japán! A Suzuki is tökéletes - volt már 300.000 km közeli futásteljesítményű Swift-em, amire szó szerint soha semmit nem kellett költeni, csak kötelező szervizelni + tankolni bele. Sajnos eladtam, mert Fiat Stilo-ra, majd az Opel-re váltottam, hiba volt.

2014. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kutyus21 ***** válasza:

Opel Zafira

Ford Galaxy

Seat Alhambra

Volkswagen Sharan

Peugeot 806

Toyota Avensis

Toyota Corolla

Skoda Octavia

Renault Laguna

Ford Mondeo

Citroen Xsara Picasso

Volkswagen Passat B5 variant

Alfa Romeo 156 SW

Audi A4 B5 kombi

Citroen C5

Opel Astra G kombi

Opel Vectra B kombi

jó nézelődést kívánok.

2014. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Családi autónak. Mondhatnak itt bármit. Ez tökéletes.

[link]

2014. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!