Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennétek olyan autót,...

Ti vennétek olyan autót, amiben már volt motorblokk cserélve?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 01:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen kizárt.

Alapból, mért lett benne cserélve a blokk, valami oka biztosan volt, ha csak nem lett átépítve valamiért, bár ez utóbbi is necces.

Honnan lehet tudni például, hogy a benne levő blokkban hány kilóméter van?

2014. ápr. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
kizárt ha ennyi szakértő van...
2014. ápr. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Milyen szakértő van? Azt sem tudhatod az eredeti motorban mennyi van.
2014. ápr. 28. 03:05
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
hát , attól függ mennyire ismerem azt aki cserélte , vagy is tudom mért lett cserélve stb.. de amúgy nem kizárt, lehet jobb került bele mint volt, kevesebb km akár bármi.. szerintem ez azért annyira nem kizáró ok , hogy cserélve lett
2014. ápr. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kocsiról eredeti motorral sem lehet senki biztos benne, hogy mennyi van a motorban, fordulhatott is az óra párszor... egy olyan motort amit meg beleraktak végképp elég lehetetlen visszakövetni, hogy a kocsiból amiből jött, vajon mennyi ment bele...


A fentebbi rész még, pedig, hogy mért ment szét az eredeti motor... lehet széthajtotta a tulajdonos, ezért kellett a másik motor, akkor gondolom azt se kíméletesen használta, vagy ha csak amiatt cserélte mert más motor kellett neki bele mint az eredeti, az a kocsi sem olyan már mint a kocsi a bele tervezett motorral.

2014. ápr. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Típusazonos motorral úgyértem.
2014. ápr. 28. 03:30
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi a gond a cserélt motorral?

Inkább, mint az eredeti széthajtott, le kell ellenőrizni a motort megfelelő műszerekkel, hogy jó-e, aztán lehet megvenni, vagy nem.

2014. ápr. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ma már vannak olyan motorok, aminek a felujítását nem javalják, hanem a cserét.
2014. ápr. 28. 05:04
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, ha meg esetleg motorkódosra lett lepapírozva a forgalmi, akkor még jobb. Azon rugózni, hogy miért cserélték, szerintem felesleges. Egy vezérlés szakadás is hazavághat annyira egy motort, hogy olcsóbb cserélni.
2014. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Enyémben is cserélve volt, 2001-es évjáratú a kocsim és 2010-ben volt motorcsere, a cserélt motor pedig 2007-es, szóval ez miért lenne rossz ? Hozzáteszem egy törött kocsiból lett kiszedve amit én magam láttam, a kilométerállása pedig 35 ezren volt ...
2014. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!