Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Sepia robogón új...

Suzuki Sepia robogón új hengerszett kb hány km-ig bejáratós?

Figyelt kérdés
Illetve még az lenne a kérdésem, hogy a fent említett motorba belerakhatok-e egy 70ccm szettet ? Vagy annak már maratni kell a forgattyús házat is ? Ja még annyit tennék hozzá, hogy a motor teljesen tuning mentes.

2014. ápr. 29. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hirtelen milyen motor a Sepia, de ha jól tudom 2T.

A két ütemű motorokat 2-3 ezer km-ig normálisan hajtsd, ne pörgesd túl.

2014. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1000 km-ig kell járatni!Azt nem tudom,hogy maratni kell-e,hogy a henger szoknyája beférjen,de szerintem a gyári főtengely nem fogja bírni hosszú távon a 70-es tuning hengert,illetve akkor már nagyobb karburátor kellene,meg hajtás is erősebb.
2014. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2. vagyok.

Egy kis olajat még a benzinhez is önthetsz pluszba a járatás időszaka alatt.

2014. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vida Sándor ***** válasza:
ne rakj bele nagyobbat, nem éri meg.Én megtettem. Szétmentek a tűgörgős kosarak, mind a kettő, és a henger ment a kukába. Amúgy csak erősebb lesz a gép , és nagyobb fúvóka kell a karbiba. Nekem sokba került a tuning. 9000-ért vettem új hengert dugóval, 5000 a főtengely felújító, 8000 főtengely csapágyak, 5000 a főtengely gépmunga. Kb 6000 km-t mentem a tuningolt cuccal. Számolj
2014. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!