Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejtömítés probléma:hogy...

Hengerfejtömítés probléma:hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy huszonéves autóm, sajnos arra lettem figyelmes,hogy szaporodik benne az olaj.Szerelőhöz vittem, a diagnózis,hengerfejes az autó.(ez azért is volt meglepő,mert a hűtőbe nem dolgozik vissza,sőt vízfogyást sem észleltem,a kiegyenlítő is tiszta,ill.nem is melegszik a motor extrém módon.)

A kérdésem, nincs olyan olajadalék,ami,ha átmenetileg is,de orvosolná ezt a bajt?


2014. ápr. 29. 18:56
 1/3 kata kata ***** válasza:
Nincs.Rövid távra még egy darabig tudod használni.Ha győzöd majd olajjal,hűtőfolyadékkal .
2014. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha víz menne az olajba akkor tejeskávé színű lenne!!


nem mondta ezt a szerelő pajtás??


szagold meg az olajat:lehet hogy a benzint tolja bele valahonnan


meg azt te is írtad,hogy nem kajálja a vizet

2014. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönet a válaszokért.

bob68:bár nem írtam, de a szerelő előtt, cseréltem ac-t,tűszelepet,meg olajat,hogy a benzin általi hígulást kizárjam.Nem tudom a hígult kenőanyag állagát behatárolni, bár szerintem inkább benzin, mintsem víz.

A szerelő ennek tudatában visszahozta az autót, hogy szerinte hengerfejes,és nem éri meg rá költeni.

Most itt tartok,valamivel meg járni kellene..

2014. ápr. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!