Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maruti 800 kasztniba elfér a...

Maruti 800 kasztniba elfér a 2002-es szuzuki alto 4 hengeres injektoros motor saját váltóval és saját féltengelyekkel?

Figyelt kérdés
Annyit biztosan tudok, hogy alto váltója nem a doblemezbe van rögzítve hanem a toronyba, a lényeg az, hogy a 4 hengeres motor és az 5 sebességes váltó elfér-e és a motorhoz kell-e alakítani a bölcsőn?

2014. ápr. 30. 07:12
 1/10 A kérdező kommentje:
estleg az 1000-es karburátoros swift motor is szóba jöhet.
2014. ápr. 30. 07:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Elférni éppenséggel elférhet, de ki és miért akar ilyen átalakítást végezni ilyen autón? :D
2014. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valko olyan akinek éppen nem telik 1-2milliós autóra vagy ha telik is nem akarok 2-3 havonta 50-70 ezret költeni egy "jobb" autóra, mivel a marutihoz értek és szinte mindent cseréltem a kocsin és nem akarom a három hengeres hímestojást generálozni, így éppen 70-ért kapok egy váltot motort és féltengelyeket egy alto, vagy egy seift alol:/


3 henger generál alktrésszel, gépműhellyel, úgyhogy éncsinálom pontosan ugyanennyibe fáj:/

2014. máj. 1. 08:54
 4/10 anonim ***** válasza:

És hogy lesz legközelebb műszaki rajt?


Amúgy nem lenne rossz koncepció, biztos igen keveset enne városban. Ha tényleg komolyan gondolod fogj egy centit méregesd le nagyjából a dolgokat a motoron hogy melyik bak hova esik, befoglaló méret, mekkora dolog fér a motortérbe, új motor méretei stb... De van egy sejtésem hogy a maruti gólyalábba nem megy be az alto féltengely, plusz még a szélesebb nyomtáv miatt nem is adná ki a gyári alto féltengelyekkel, tehát ott majd mókolni kell, mint olyan, a féltengely külső átmérőjét szépen leesztergálni tisztára, majd esztergálni egy csövet ami rácuppan erre a méretre, a féltengelyt méretrevágni, és összehegeszteni a csövet furatokon keresztül a féltengellyel.

Kérdezz bármit, mókolásban otthon vagyok :D

2014. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg még ami kérdéses, milyen állapotú a maruti kasznija? Csak mert ez elég fontos kérdés egy ilyen korú japán (ha indiai pláne) autónál. Ha le van hervadva lehet nem érdemes vele szenvedni annyit mert szétesne például.
2014. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kaszni nagyon jó állapotban van itt ott hólyagos de semmi komoly, amúgy lehet csak a belső csukló lesz cserés, így is a legjobb átlag fogyasztás városban 3.8 országuton pályán 4.7-5
2014. máj. 2. 14:14
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem a nyomtáv nem szélesebb és a külső csukló 23 bordás mindekttőnél
2014. máj. 2. 14:15
 8/10 Bazsek válasza:
Csak érdeklődnék, hogy sikerült valamit belefaragni végül?? 😯😯
2015. aug. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgzy ez tényleg jöó kérdés valaki előttem pontkérdete.Na ez engem is érdekelne ;-) KIváncsi vagyok.

Tipusidegen motrcsereesetén hogz fog átmenni a műszakin?


Mert szerintem (minimum) sehogy az tuti.

Szóba se állnak veled.

2016. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gyári motorral még le műszakiztatja és azután azonnal átépíti és akkor még 2 évig ameddig érvényes a műszaki addig csapathatja az átalakított géppel. Vagy mindig átcseréli a motort műszakira, bár nem hinném, hogy megérne ennyi munkát az egész, de kitudja, manapság bármit el tudok képzelni.
2016. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!