Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb vétel? Ford...

Melyik a jobb vétel? Ford Mondeo 2. 0 TDCI 2001-2005 közötti vagy Renault Laguna ll 2001-2006 1.9 DCI kb millió alatti autók

Figyelt kérdés
Várom azok véleményét akik ezekről tudnak,vagyis a típusokról bármiféle infót!

2014. ápr. 30. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2.2-es TDCI mondeom van ami majdnem megegyezik a 2.0 TDCI-vel.Nekem bevált eddig több mint 130ezret mentem rá és szépen működik.Kettős tömegű lendkereket kellet benne cserélnem komplett a kuplungal.(300ezer)De ez minden dizelesbe előjöhet.2004-utániakat keress mert akkor volt modelfrissítve és sok mindent javítottak a Tdci motorokon is.Lagunával nincs tapasztalatom.
2014. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Terebélyes István válasza:
Ha nem mész évi 20-25 ezernél több km-et, akkor ne vegyél ennyiért használt dízelt. Könnyen ráköltheted a vételárat a javításokra. Ha mész ennyit vagy többet, akkor számolj a meghibásodásokkal, 400-500 ezer Ft-ot tegyél félre.
2014. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első körben a Laguna II-t azért zárnám ki, mert hírhedten sok elektronikai probléma volt velük. Nem akartam elhinni, amíg haverom meg nem mutatott pár nyalánkságot :D


Második körben mindkettőt kizárnám. Önmagában a dci és a TDCI motorok is jók, sőt a Mondeo az kifejezetten nem rossz. Viszont ezek nem véletlenül ennyire olcsók. Egy millió alatti dízel Mondeo? Gondolod azért nincs áruk, mert Ford/Renault jel van az elejükön? Az ilyen 600-900 000 körüli gépeknél jó eséllyel egy éven belül rá fogod költeni az autó árának a felét. Nem véletlenül ilyen olcsók ezek.

2014. máj. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor milyen típus ajánlanátok?Én nézegettem a benzines verziókat is...

Vagy milyen típus ajánlanátok ebben a szegmensben?

Várom a tippeket.

2014. máj. 2. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Renaultos vagyok, de őszintén szólva egyiket se merném megvenni. Nagyon rizikós.
2014. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondeo 2.0 benzin.Volvo S60-V70 2.4 103-125kW.Mindegyik tipus megbizható jó motor.Én a volvot venném.Többet esznek a dizelestól kb 2 literrel de nagyon megbizható motorok.
2014. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Toyota Avensis, de leginkább Honda Accord. Dízelben mindkettő messze jobb mint az európaiak. Persze benzinesben is:-)
2014. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!