Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha parkolóban annyira közel...

Ha parkolóban annyira közel áll hozzám egy másik autó, hogy vezető oldalra be kell másznom jobbról (mert van a két kocsi között 15-20cm), azért hívhatok rendőrt vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Üdv.

Leparkoltam tegnap este,ma reggel azt kell látnom,hogy bal oldalt mellém parkolt egy "jó sofőr" van a két kocsi között 15-20 cm,ezért balról próbáltam meg bemászni,de mivel ilyen vaskos ágas bokor lóg be ezért nem tudtam előről bemászni,mivel nem, akartam a fényezést hazavágni az ágakkal.

Ezért hátsó ülésre ültem be ahonnan hátradöntött ülésbe kellett bemásznom...



Ilyenkor lehet rendőrt hívni?

Nem az első eset.


2014. máj. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Ilyenkor megkell várni a azt a jó sofőrt és megkell tanítani parkolni :) De szerintem feleslegesen hívsz rendőrt mert vannak nők között olyan bénák hogy el sem hinnéd mit művelnek az autóval és örülnek ha valahova betudnak állni segítség nélkül, de az is benne van hogy direkt csinálja ilyenkor vannak praktikák hogy mit kell ezekkel csinálni mert megszokásból áll be és tudja hogy ezzel valakit bosszant ez esetben téged. Szerintem egyszer várd meg és beszélgess el vele
2014. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Kettőn áll a vásár. Sőt, parkolásnál hármon. Az, hogy közel állt már lehet következmény is. Vagy te parkoltál olyan közel a kettővel arrébb álló autóhoz, hogy épp csak befért oda egy harmadik, vagy a amaz. Aki meg ráált valamelyikőtökre, csak parkolni akart arra a kevés helyre, amit hagytatok.

Vagy baj van veled és direkt állt rád, de ezt nem hinném. A rendőr nem hinném, hogy foglalkozni fog ezzel. Javaslom a bokorirtást és a fordítva beparkolást. Viszont a másiknak a megtorlást nem, mert az sokba kerülhet.

2014. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En Hamburnál álltam rá igy egy Német bmv-re, hogy a hőlgynek nem volt meg 1 m távolság. Az autóm be volt zárva , én sokan másokkal arrébb logattam a lábam egy korláton . Rendört hivott, azok az ajtómat majd le szaggatták, fél óra után elmentek. Rá értem ,hétvégi pihenőmet kezdtem. De ha odamegyek, szerintetek mit mondtak volna?
2014. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jav. Hamburg
2014. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
1-es férfiakban is van olyan aki nagyon szépen tud beállni, két helyet elfoglalni a parkolóban jellemzően a drága autók tulajdonosai.
2014. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki rendszeresen úgy áll be annak hajnal 2-kor purhabozd körbe az összes ajtaját.
2021. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!