Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy valaki véletlenül belement a parkoló autótokba és elhúzott a helyszínről?

Figyelt kérdés

Mekkora károtok lett, illetve milyen összegű? Hogy reagáltatok mikor megláttátok a sérült autót? Mi lett a következmény? Meglett az okozó?


Nekem még tavaly egy büdös köcsög beletolatott véletlenül az autómba, aztán elment. Volt egy szemtanú, aki kiabált utána meg minden, de semmi. Ezt onnan tudom, hogy ő hagyta ott az elérhetőségét, majd miután felhívtam, elmondta, hogy ő szemtanú.


Aztán elkaptam magát az okozót, kiderült, hogy észre se vette. jól leoltottam és otthagytam. Bár persze nem lett károm, csak mérges voltam, hogy ennyire idióta vadbarom.



2014. máj. 2. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen meghúzta egy furgon a kocsinkat, be is horpadt az anyósülésnél az ajtó. Nem lett meg a tettes, de lenne egy-két keresetlen szavam hozzá. Még nem javítattuk meg, nem tudom mennyi lesz.
2014. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig vannak ilyenek, csak hát ilyenkor rögtön a patkányszellem jön elő, hogy fussunk el, pedig normálisan is el lehet intézni a dolgot, persze kissé kellemetlen.
2014. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rda85 válasza:

Tavaly beletolattak a kocsinkba, megvolt a VÉLT tettes, rendőrt hívtam, a fószer simán LETAGADTA, ennyi.


Nulla forintot fizetett, a biztosítónál szóba sem álltak velem, csókolom, mondták.


HA van videófelvételed, 5 felnőtt, hiteles tanúd és Brüsszel meg Washington ÉS Moszkva egyetértő nyilatkozata plusz támogatása, akkor elismerik, hogy jogosult vagy a kárigénylésre.


ha 2 verőembered, akkor pénzt is fogsz látni.

2014. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Többször is megtörtént már velem. Most a legutóbb a frissen vásárolt kocsim hátsó sárvédőjét nyúzták le. Horpadás nincs, csak néhány csíkban kilátszik az alapozó. De korábban volt olyan, hogy szabályosan átszakadt egy csíkban a lemez.
2014. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VarMa ***** válasza:

Az egyiket vegig is neztem, illetve meg vagy 50 masik ember is de volt olyan hangja hogy a kornyek osszefutott...

A tortenet pedig annyi,hogy parkolt az autom (sebessegben volt es be volt huzva a kezifek). Az ut tulodalarol egy idos holgy(70+ volt de mar nem emlekszem hanyeves volt pontosan) tolatott le az A mercijevel a jardarol amikor is megijedt elmondasa szerint amikor lehuppant az auto a jardarol es beleakart lepni a fekbe, ami veletlenul a gazpedal lett. Nem tudom pontosan mennyivel tolatott bele a kocsimba de 3,5 meter lokte hatrebb ugy hogy 2cm allt meg az enyem hatulja egy kokeritestol. Iszonyatos szerencse hogy az autom mogott pont nem ment egy gyalogos sem mert akkor felnyomta volna a keritesre.

Mind utobb a nyomokbol kiderult ketszer ment neki elsore a balelejenek csapodott es onnan lokte hatra de meg ekkor is allt a gazon ugyhogy kapott megegyet a lokharito kozepen...

Ekkor volt nalam az autom pont 6 honapja.

Azonnal elismerte nem volt ezzel szerencsere semmi gond es meg valami irto csoda folytan egy normalisabb biztositonal volt kotelezoje. Papirok kitoltese utan az oveert jott a trailer mert a kipufogoja ugy osszehajlott hogy nem fujt mar ki...

Nekem elment az intercooler hutom, klima huto es szerencsemre a vizhuto csak szivargott ugyhogy 2 tekercs szigetelo szallaggal osszetudtam takolni annyira hogy hazamenjen az enyem labon (15km).

Meg volt a karjelentes, elkezdodott a procedura ami 6 honappal kesobb le is zarodott de volt ott 2db szakertoi szemle a mercit is bekertek 2x mert mondtak hogy nem letezik hogy ilyen kart tud tenni valaki egy parkolo autoban ugy hogy beletolat...

Nekem potszemle mar elmaradt mert amit latott a karfelvevo minimalisan maradt a gazdasagi totalkar alatt, ugyhogy sajat zsebbol vehettem meg a vizhutott es csinalhattam meg a hutokeretett...

A vegen tudtam meg hopgy atakartak adni az ugyet a rendorsegnek mert biztositasi csalasra gyanakodott a biztosito es azert huzodott el ennyire (eddig allt az autom), illetve a rengeteg tanunak koszonhetem hogy kifizettek...

Az auto osszeallt es 10 honapra ra egy utcaval arrebb valaki parkolasnal a hatuljaba ment bele, de o nem lett meg... a vegeredmeny egy javitott es ujra fenyezett hatso lokos es egy kodlampa....

2014. máj. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!