Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő, ha segédmotorral...

Mi a teendő, ha segédmotorral megyek fizetős parkolóba?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy "parkolhatok"-e vele ott, ha igen, akkor kell-e fizetni érte, mert ugye az motornál elég érdekes.. Meeg érdekelnének hasonló vicces dolgok róla/ az ilyen dolgokról. Előre is köszönöm.:)

2014. márc. 28. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mintha azt olvastam volna hogy nem kell rá,de ha van járda azon is megálhatsz az arra vonatkozó kresz szabályok szerint és oda nem kell parkolást fizetni.
2014. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha a parkolóhelyre beállsz akkor fizetni kell,de miért állsz oda és foglalod a helyet nincs ott járda vagy valami szabadabb hely
2014. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi alapján tudnál rá parkolójegyet venni, mikor mobilon nem tud hisz nincsen rendszáma, ha veszel rá papír alapú jegyet azt meg könnyen lelophatják, tehát én azt tudom elképzelni, hogy autónak kialakított parkoló helyre nagy vszínűséggel nem rakhatod le a motort.
2014. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerős mondta hogy fizetős parkolóban megállt 50-es endúróval, mire visszament ott volt az ülésen egy csekk, amin az összeg kivételével semmi adat nem volt :D

Persze nem fizette be, sőt, találkozott parkolóőrrel és ledobta mellé a csekket.


Nekem rendszámos motorom van. Ha nincs jobb akkor inkább járdán parkolok(ha van elég hely, de az többnyire van). De ha SMKP-m lenne is inkább szabályosan állnék meg.

2014. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért kérdeztem, mert igaz van járda, ahol elég sok ember kell, és olvastam valahol hogy kell egy kis helynek is maradnia, hogy a gyalogosok azért elférjenek.. És ha ott hagyom, akkor ez nem túl kivitelezhető.. Amúgy én ha lehet, akkor 50-es robogómat bicikli tároló mellé rakom le.

2014. márc. 31. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:

1,5m-t kell a járdán szabadon hagyni a gyalogosok számára.

Nagyvárosokban elég gyakori az olyan járda amin így elfér. Kisvárosban meg nekem még sose volt gondom a parkolással :)


A távolság "lemérésére" pedig a legegyszerűbb módszer a kartávolság. Az annyi amint a magasságod +-5cm.

2014. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!