Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdezni szeretném; melyiket...

Kérdezni szeretném; melyiket éri meg venni? Opel astra H vagy vele egykorú Ford Focus disel benzin mindegyik felmerült

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 20:22
 1/4 farid válasza:
Szerintem a ford focus lenne a legjobb választás! 100x jobb autó már a ford az opeltől és az hogy dízel vagy benzin rajtad áll hogy hova használnád:) dízelesbe azért lenne jobb mert fogyasztásilag kímélőbb és könnyebb a váltása valamint akkor előnyös a dízel ha sokat mennél vele! hátránya ha veszel alaposan nézd át ugyanis ha be találsz olyan dízel motorost amit érkezésed előtt járattak hogy el nyerje majd a tetszésedet a próba vezetésnél hogy milyen jó lehet kap majd másnap egy kis minuszt és nem fog indulni! A benzines pedig jobban tolerálja a hideget,valamit szebben jár szebb a hangja és jobban gyorsul jobb az ereje mint a dízelnek bár a mostani dízel benzin között nem sok a különbség max amiket írtam,de többet eszik! remélem tudtam segíteni :)
2014. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a fókára szavazok az Opel ellenében!
2014. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Árban elég kielégítőek a használ piacon,mind a 2 ből sok a céges autó azokat el kerüli az ember akkor nincs baj :)
2014. máj. 2. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
a pord pókusz. valamire való ember pordot vesz.
2014. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!