Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez jó minőségű főtengely?

Ez jó minőségű főtengely?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hallottam hogy az mza elég jó. De a mellette lévő csapágyak is vajon jó minőségűek?:) Vagy ki mit ajánlana? Szükségem lenne ugye főtengelyre, ha lehet kompletten mint a képen, szimeringekre, dugattyúgyűrűkre, és ilyen apróságokra. Simson s51b-hez kellene. Köszönöm ha valaki linkeket is tudna küldeni:) A legjobb minőséget szeretném választani. De azért egy főtengely álljon meg 20k-nál:D



2014. máj. 2. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem kompletten, az se lenne nagy baj. Tűgörgőkre és csapszegre is szükség lenne ha külön venném. Acélkosaras a jó?
2014. máj. 2. 20:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Sinsonbolton nem szoktak hulladékot árulni a csapágy szerintem skf.
2014. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az MZA-s, de állítólag van ennél jobb is. Ha nem versenymotorhoz kell, hanem utcára akkor ez is tökéletesen megfelel. Én nem vittem el centírozni, de az nem árt ha megnézi és ha kell, beállítja egy esztergályos.
2014. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld :)
2014. máj. 3. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Erről az oldalról vettem hengerszettet. Eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Ha jó minőség kell akkor nem is nagyon van más oldal.

De szerintem a csapágyakat csapágyboltban vegyél. Ha lehet FAG vagy SKF csapágyat vegyél, de olyat amire Made in Germany van írva, vagy KOYO.

2014. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. máj. 3. 20:54
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi a különbség a 2 csapszeg között?:D

[link]

2014. máj. 3. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlül email-ben.
2014. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!