Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pirossal karikázott rész...

A pirossal karikázott rész tört le, ez mennyire baj?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 29. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre már csak a borítás jön nem? (nem volt simom sosem)

175-ös jávával jó pár km-ert mentem "nyitott" gyujtás tekercsekkel, mert mindig mentem vele majd állítottam, mentem állítottam, mentem állítottam amíg nem lett jó, majd visszatettem a burkolatot

ha szerintem rendesen visszatudod csavarni a burkolatot akkor nem lesz nagy gond, csak azért a víz meg a kosz ne menjen be.

2014. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teherviselő szerepe nincs, szóval nem tragédia. Arra figyelj, hogy kosz, nedvesség ne jusson be a gyújtótekercshez. Próbálkozhatsz esetleg hőálló tömítővel, ha nagyon lötyög. Vagy esetleg maradt még annyi, hogy egy hosszabb csavarj beletekerj, esetleg menetvágóval csinálj egy nagyobb menetet?
2014. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, lehet megpróbálkozok fémragasztóval, vagy AWI hegesztővel a suliban. Ezek szerint lábon vihetem bárhová csak vigyázzak a nedvességre. Köszönöm!
2014. ápr. 29. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!