Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportkipufogót vegyek?

Milyen sportkipufogót vegyek?

Figyelt kérdés
Opel vectra b 2.0 DI autóm van, szeretném, hogy kicsit szebb hangja legyen ezért úgy döntöttem veszek egy direkt légszűrőt és egy kipufogó dobot. ezekhez szeretnék egy kis segítséget kérni. Találtam a "paragi" dobokat, van ami kimondottan dízelre való. valaki meg tudná mondani hogy mi a dobok között a különbség? Ahogy néztem ezek a dízel dobok szolidabbak, mint egy benzines.

2014. máj. 4. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz szolidabb alatt? Paragi dobok jók, de felrakás után át kell kenni hőálló festékkel, mert szét fog rohadni 1 éven belül.

A direkt légszűrőt meg felejtsd el. Ne akarj rosszat szegény kocsinak.

2014. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A méretükre, kialakításukra értettem a szolidabb szót.

A direkt légszűrőt rendszeresen tisztítanám és csak nyáron használnám. így is rosszat tennék ? Nem akarok rosszat a kocsimnak.

2014. máj. 4. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Direkt szűrővel több levegő kerül a motorba, ezzel együtt több por is. Hiába tartod karban rendszeresen, ezt nem utcára találták ki. Az más kérdés, hogy előszeretettel használják a jobb torokhang véget, és sokan elhiszik, hogy jobban megy tőle a kocsi.


Hangra bőven elég a sportdob, a szűrő felesleges pénzkidobás. Plusz ahhoz még olaj is kell.


Amúgy itt van pár Vectra dízel sportkipuffal videón, hallgasd meg: http://www.youtube.com/results?search_query=opel+vectra+b+2...


Sajnos akármit csinálsz, a jellegzetes dízelhangot nehéz lesz elnyomni (már ha az a cél).

2014. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem a motorhang elnyomása a célom, akármilyen meglepő szeretem hallani hogy dolgozik. csak jó lenne mellette valami mélyebb sportos "dallam"
2014. máj. 6. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!