Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás elött állok....

Autóvásárlás elött állok. Mivel szükös anyagi megoldásom van ezért használtautó lesz. Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés
Seat Cordoba 1.4i SE 1997-es évjárat, vagy Mitsubishi Carisma 1.6 GLX 1997-es, vagy Nissan Almera 1.4 GX P szintén 1997-es, vagy Opel Vectra B 1.6 1996-os. Futásteljesítmény majdnem azonos 200ezer ás 220ezer között van. Esetleg még szóba jöhet 1995-96-97-es évjáratú F vagy G Astra is. Szerintetek melyik lenne az igazi? Nekem mind tetszik.

2014. máj. 4. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
egyik sem rossz választás, de a legolcsóbb fenntartás szempontjából egy 1.4-es benzines vagy egy 1.7 isuzu dízelmotoros F astra lenne
2014. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem iró irta az f astra olcsón fentartható.Nagyon hasonlóan olcsó a cordoba,ibiza páros.Nagyon egyszerű a futóműve is.Én a Seatra szavazok.De minden használtautónál ott a De.Amelyiket találod a legjobb állapotba azt a legolcsóbb fentartani is.Almerák is jó választás lehet.Megbizható kocsi kicsit drágább alkatrészekkel.
2014. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!