Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 50 köbcentis robogókból...

Az 50 köbcentis robogókból mejik a legjobb márka?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, én egy méreg drága 1400-as izommocival gurulok ;)
2014. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En aprilia mellett adom le a voksomat
2014. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
honda, yamaha
2014. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"meLYik"

Honda

2014. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox.
2014. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
yahama, aprilia , malaguti , gilera, ezek tuti jók
2014. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy értve a legjobb? Végsebességre, gyorsulásra, megbízhatóságra?


Amúgy ez szerintem szubjektív kérdés, de pl.

Honda, Yamaha, Gilera, Vespa, Piaggio, Aprilia

Ezek mind jó motorok. Én a kínaikat kerülném el nagy ívben.

2014. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Piaggio nagyon jó kis robogókat gyárt,de komolyan mondom és olcsóbb is mint a vetélytársai.

Egy új Piaggio Zipet már kapsz 400.000Ft-tól és a legjobb robogó a piacon,többi márkából ne reménykedj hogy ilyen olcsón kapsz.

Jah és azt se felejtsétek el hogy az Aprilia,a Derbi és a Gilera is a Piaggio tulajdonában van!

Hondát semmi kép se vedd,túlárazott szarok,vagy is nem voltak szarok ameddig karburátoros volt,de mióta injektoros robogókat kezdett el gyártani 50 ccm-be is azóta inkább khm,kihagyom.

Autóba jó az injektor,de egy 50-es robogóba még is mi a francnak?! Most az a 0,1l amit megsprolsz minden tankolásnál.Meg hát teljesen értelmetlen mivel variátorosak az 50-es robogók,azaz mindig max fordulatszámon megy ezért tök értelmetlen volt ezt berakni a Hondának.

MEg az injektor rohadt drága,ha egyszer elromlik akkor jó pár ezres rá fog menni.

Amint említettem autóba jó,a kesztyűtartó alatt nem éri nagy rászkódás,por mint egy motorban.

2014. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!