Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a első segély vizsga csekk?

Mi az a első segély vizsga csekk?

Figyelt kérdés
Az oktató mondta hogy ha jelentkezek a eu vizsgára és kérdezik hogy van-e eu vizsga csekkem mondjam nincs vagy valami ilyesmit mondott nem nagyon értetem én meg nem mertem vissza kérdezni mert nem szereti ha kérdezgetik.ha valaki volt már eu vizsgán akkor meg köszöném ha elmondaná hogy történt milyen papirokat töltött ki és hogy minden hogy zajlott.mert én az biztos sokat az oktatótol nem fogok meg tudni

2014. máj. 6. 14:25
 1/3 anonim válasza:
Az olyan, mint az heje síró csekk, csak a második segély vizsga előtt fizeted be.
2014. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az elsősegély vizsga befizetését igazoló csekk.
2014. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vöröskeresztnél kell lerakni a vizsgát őket felhívod szívesen segítenek de egyébként (nem kötelező) de ajánlott elmenni egy tanfolyamra ahol mindent megtanítanak és ott el is mondják,hogy hogy kell fizetni a vizsgán de amúgy kapsz ott egy csekket és úgy mész majd vizsgára hogy vizet a befizetési bizonylatot.

OFF láttam más kérdéseknél,hogy 3 óra alatt lezavarták a tanfolyamot az autós iskolánál, én a vöröskeresztnél voltam 8 órás direkt erre felkészítő tanfolyamon és gond nélkül átmentem a vizssgán nagyon jó tanár volt és részletesen magyarázott bár ez 8.000-be került de szerintem ennyit megér 1x és lehet hogy ezen múlik majd egy másik ember élete,hogy jól megtanították-e

2014. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!