Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz néven venné a szerelő...

Rossz néven venné a szerelő ha "odabicikliznék" hozzá megnézni, hogy áll az autóm?

Figyelt kérdés
Azt mondta hív ha megvan a hiba, de én meg unatkozok itthon.
2014. máj. 6. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...

Én minden nap jártam a szerelő nyakára, vittem egy karton Miller sört aztán 6 órát ültem meg amibe tudtam segítettem neki, mert kíváncsi voltam a saját kocsimat milyen szerelni.

De örült neki mert egyedül volt unatkozott(maszek), vagy csak a sör miatt..nem tudom :D

2014. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis!

Ráadásul ismerek olyan autószerelőt is, aki kerékpárral jár be a munkahelyére.

2014. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van akit zavar ha nézik munka közben, van akit nem. Szerintem nyugodtan menj el hozzá, nézd meg hogy áll a verda, esetleg ha ő is benne van segíthetsz neki például adogatni a szerszámokat. Sört vagy valamit vigyél, akkor inkább veszi haverkodásnak, mint tolakodásnak.
2014. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én föl szoktam hívni. Már csak azért is mert nem tudok munkaidőben csak úgy odaugrani.

De ha pár órás munkáról van szó és azonnal hozzá tud kezdeni, akkor inkább ott a műhelyben végigvárom. Nem szokta zavarni ha nézem.

Sört vinnék én is, de mivel márkakereskedésben dolgozik, nem hinném hogy nagyon díjaznák a főnökei meg a kollégák ha ott elkezdene velem sörözgetni.

2014. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért az rí le minden szerelőről hogy szereti a sört:) Én ismerek olyat aki a pálinkát kedveli:)))) Egyébként szerintem ez emberre válogatja, meg hogy éppen mit csinál. Mert pl.:kuplungozás közben nem biztos hogy örülne, de olajcserénél lehet hogy nem zavarnád.
2014. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!