Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-100ezer reális, korrektnek...

50-100ezer reális, korrektnek mondható, hengerfejes 11 éves Matizra?

Figyelt kérdés

Ma reggel mondta a szerelő, hogy hengerfejes, és ennyi lenne, de nem tudja megmondani, csak ha majd utánanéz az áraknak, stb.

Ez szerintetek reális ár?

mert kb. az agyam eldurran azóta..nincs ennyi pénzem rá...:(


köszi



2014. ápr. 30. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A kérdést úgy fogalmaztad, mintha egy hengerfejes Matizt akarnál venni ennyiért. Úgy reális lenne. Ahogy lentebb írtad, a te Matizod hengerfejes és a javitása annyi. Az 50 szerintem korrekt ár.
2014. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A munkadíj kb egy huszas, ilyenkor új tömítést, és hengerfejcsavarokat tesznek rá, az kb tizenöt. És a hengerfej felújítás. Szerintem ötvenböl nem lesz meg. Úgy 70-80 ra tippelek.
2014. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát véleményem szerint 50-ből megkell lenni annak mindennel együtt
2014. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100 ezer az már vicc...
2014. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Beviz Elek ***** válasza:

Ha valóban hengerfejes, akkor reális. 50 fölé is mehet böven, mert ki tudja mekkora a gond?


Azért egy hengerfej gátszakadást megcsinálni vagy cserélni a hengerfejet nem olcsó. Erre rájönnek a tömítések és a munkadíj.


Bízol a szerelöben? A szomszéd kocsijára is horribilis összegeket kért volna a szerelö, a tulaj apja kiröhögte öket (mert értett hozzá), hazavitette a kocsit és megcsinálta a nyugdíjas otthon. A szerelök több kárt tettek mint hasznot, mert vizet töltöttek a motorolajra és ezzel akarták bizonyítani hogy mekkora a baj.


Persze a leállás elötti tünetek ezt nem támasztották alá...

2014. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igen, rosszul fogalmaztam, mert tiszta ideg vagyok...kell a kocsi a munkához...


90%ban bízok a szerelőben, hozzá hordjuk évek óta...sajnos nincs ismerősöm aki meg tudná csinálni, nem is értek hozzá egyáltalán..szóval muszáj vagyok vinni szerelőhöz...csak most bejátszott a 10% nembízok, mert már a 50ezertől is eldobtam az agyamat, azért írtam ki a kérdést...


köszönöm

2014. ápr. 30. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy bontott motort, 15-ért tuti kapsz, meg még 10-15 a munkadíj.
2014. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Motorcserénél újra kell műszakiztatni, új forgalmi, új törzskönyv, kb még 30ezer.
2014. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lehet csak összefolyik a víz meg az olaj azt kész.. egyszerű hengerfejtömítés csere.. a tömítés kb 8 ezer , munkadíj 20 az tuti , meg ha jól tudom olajat is cserélnek ilyenkor kb 10 .. de tök mind1.. 50-be szerintem benne lesz , de írd majd meg mi baja pontosabban kíváncsi vagyok
2014. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha megnyugtat amikor nekem tönkre ment az adagoló, kb totál szétbaszta a motort, az 200 volt. szerintem reális
2014. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!