Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzin szűrőt vegyek...

Milyen benzin szűrőt vegyek robogóba?

Figyelt kérdés

Yamaha Axis 50ccm

Eddig nem volt semmilyen rajta most akarok rá tenni mert mindig eldugul a karbi a tank miatt mert rozsdás de már kitakarítottam de maradt benne egy kicsi amit nem birtam kiszedni.

Milyen kéne rá láttam ilyen papírt vagy van ilyen hálós?,vagy aluminiumrácsos nem tudom milyen az melyik lenne jó?

1: [link]

2: [link]


2014. máj. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első vegyed, mert a másodikon csak akkor folyik át a benzin, ha nyomás van.


Nekem Simsonon és MZ-n volt ilyen, és rengeteg retket fogott meg, illetve a karbi évek után is tiszta volt, mint a patyolat.

2014. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettot probaltam a sarga papirszuroshoz nem nagyon kell nyomas. Az en robogom ejtotartalyos es mindig atfolyt a benzin rendesen. Viszont hátránya a sarganak, hogy eltud koszolodni es utana egy cseppet nem enged at. Egyszer megszivtam rendesen emiatt.
2014. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a papír szűrőre szavaznék. De ez fém tankos? Ha igen akkor, tank leszed, kiürít, coca cola bele, 1 napig állni(néha megrázni), ki mos, vissza rak, benzin bele, szűrő bele és kész.
2014. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!