Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Chernobyl86 kérdése:

Sikeres forgalmi vizsga után TUDOM, hogy az igazoló papírral nem lehet vezetni! De mi van akkor, ha már van jogsim más kategóriában? Ekkor sem vezethetek az új plasztikkártya megérkezéséig?

Figyelt kérdés
Az első mondat azoknak szól, akik kapásból le akarnak hurrogni... TUDOM, hogy első jogosítványnál mindenképpen meg kell várni a kártyát, mert nincs jogosítványazonosító a rendszerben. De nekem már van azonosítóm, van már B-s jogsim, most pedig pár nap múlva meglesz az A-s vizsgám. Így vezethetek azzal a papírral?
2014. máj. 9. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Régi jogsidat akkor kell leadni amikor kapod az újat.
2014. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt a kategóriát vezetheted ami a kártyán van.
2014. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak az eddig is meglévő kategóriát vezetheted.

Az A-s kategória onnantól érvényes ha a kezedben van a kártya, addig nem motorozhatsz.

2014. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal a papírral amit az okmányirodában adnak amikor jogsit csináltatsz, és szerepel rajta, hogy milyen kategóriákra érvényes a jogsid, a kiállításától számított 30 napig vezethetsz az érvényes kategóriá(k)ba tartozó járművet! És ez rajta is van a papíron. És még mielőtt elkezdenének okoskodni a mindenhez értők, ma délután voltam az okmányirodában jogosítványt csináltatni, és én is meglepődtem ezen a változtatáson, de ez rajta is van a papíron amit adnak. Eddig nem így volt, ez új dolog.
2014. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!