Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán az oktató...

Forgalmi vizsgán az oktató mellettem, a vizsgabiztos pedig mögöttem fog ülni?

Figyelt kérdés
Nem valami jófej az oktatóm, alig vártam hogy vége legyen. Ha az oktató mellettem lesz, nem fog szándékosan belenyúlni a vezetésbe, hogy megbukjak a forgalmi vizsgán?
2014. máj. 8. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oktató melletted a vizsgabiztos mögötted fog ülni.
2014. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha az oktató direkt megbuktat mit csináljak?:(
2014. máj. 8. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
MIért buktatna meg az oktatód? Te teljesen hülye vagy?
2014. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira jó ötlet egy oktató részéről hogy megbuktasson de ha mégis belenyúl üvölt rá a vizsgabiztos meg hivatalosan rúgja seggbe és menyj másik oktatóhoz
2014. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%

"Nem valami jófej az oktatóm"


Az oktató a te pénzedből él. Ha nem jó fej, akkor miért neki adod a pénzed? Van sok másik, akik megérdemlik...

2014. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos h mögötted ül, lehet h az oktató mögött vagy középen... hogy jobban lásson...


amúgy nem nyúlhat bele, csak ha balesetveszély lenne... különben kitágítják az ánuszát... :D

2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!