Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv mindenkinek van egy...

Karesz753 kérdése:

Üdv mindenkinek van egy SUZUKI Swift 1.3 GL 96 os tipusu autóm és mikor terhelés alatt van akkor el kezd rángatni nem lehet vele rendesen menni amikor simán alapjáraton van akkor lehet pörgetni nincs vele gond mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
le lett szedve az injektor ki lett tisztítva akkor se lett jó ki cseréltem az injektort így se jó az alapjáratom fel ment 2000 esre kipufogórendszert megnéztem ott sincs dugulás talán be kellene méretni az injektort ? vagy az üzem anyag elósztással lenne baj ?

#terhelés #suzuki swift probléma
2014. máj. 10. 15:54
 1/7 gomzoli ***** válasza:
KUPLUNG?
2014. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kuplungal nincs baj csak az autó rángat ha nagyobb gázt adok meg megyek vele kb 100 métert vagy még annyit se és már el kezd fulladni, visszahörög mikor gázt adok neki meg ilyesmiket csinál
2014. máj. 10. 17:40
 3/7 A kérdező kommentje:
meg lett a bibi az injektor tömítés volt mert farsot szivott a karter cső ami rá megy a szelepdekni fedélre és annak a karter cső végén van egy tőmítés ott szivott még farsot na meg persze a benzintankba van egy labda és fenn akadt az volt a legnagyobb baj egy csere 15000 de rá tankoltam most talán megnyomta a benzin és vissza megy a helyére
2014. máj. 13. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyújtás elosztófedél,hozzávaló"kispropeller" gyertyakábelek, és gyertyacsere után beszélgessünk.
2014. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A legnagyobb baj de ezt írtad is, hogy: Suzuki Swifted van.
2014. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy swift, mint egy tőből lerohadt kipufogós ültetett H sivic. (Mint amit múltkor baján láttam. :D)
2014. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5 ös, írj pár autót amivel kevesebb gond van mint a régi Swiftel.
2016. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!