Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy hasonló autó első kocsinak?

Egy hasonló autó első kocsinak?

Figyelt kérdés

Mint pl ez a passat:

[link]

Most csak belinkeltem egyet, de tetszik még a toyota avensis, Astra H, Focus... szóval hogy ilyen nagy autó, nagy csomagtér, kényelem... Igazából azért fontos ez, mert városban nem, de ha hosszab távra megyek akkor sok csomagot és utast fogok vinni szal kell a hely... De azért kicsit félek tőle, hisz nem rég van jogsim, azóta nem is vezettem és egy ilyen autót megvenni...


2014. máj. 12. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mért fel mire van konkrétan szükséged, ha sok a csomag és személy akkor mindenképpen jó lenne egy 5 ajtós autó. Jó lehet még Ford Mondeo. Astra és Focus eggyel kisebb kategória. Az Avensis jó vétel lehet.

Ha elég egy Focus, akkor felesleges nagyobbat venni.

(Am első autónak valami olcsót szokás venni, amit kevésbé féltesz és megtanulod vezetni, karban tartani. De ezt neked kell eldöntened, hogy egyből "komoly" autót veszel.)

2014. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal ugye tisztában vagy, hogy ez névre írva több mint 800 000 Ft?


Jó autók a Passatok, de valamiért nagyon leesett az áruk odakint. Ahogy nézem most a mobile-n, a jó állapotú hasonló futású Passatokért még elkérnek odakint 2-3000 eurot. Ez meg 1600 és már ebben benn van a kereskedő haszna, a hazahozatal,egy kozmetika...


Át kell nézetni, nem kizárt, hogy tényleg jó az autó de én némileg szkeptikus maradnék. Itt egy első futómű felújítás 100 000-től indul és egy 16 éves kocsinál már bármi előjöhet, akármennyire is jó autó...


Ha tényleg jó az autó, akkor nem rossz vétel. Egy kategóriával az Astra/Focus felett van így méretben nagyobb is.

2014. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan erre a kocsira gondoltam, nem néztem se árat se semmit, csak belinkeltem, hogy kb ilyesmi kombikra gondolok... Erre az olcsó kocsit, hogy nehogy tönkremenjen, a drága dologra eddig nem is gondoltam, nem 2 éve gyűjtök autóra, fasza lenne, ha elherdálnám a pénzt. Mindenképp nagy autó kéne, még ha nem is kombi, köszi a figyelmeztetést egyébként!
2014. máj. 12. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Astra,Focus eggyel a passat és az avensis alatt vannak méretben,szóval nem egy kategóriába esnek az utóbbi kettővel.


800.000-1.000.000 ft környékén már jó állapotú első generációs avensiseket lehet kapni.Ha sokat mennél akkor egy 2.0 D4-D dízelbe is megérheti befektetni valamivel egyszerűbbek ezek a dízel motorok a PD dízelektől.De ha nem sűrűn mégy messzire akkor egy 1.6 benzines is elég belőle,és egyszerűbbek is műszakilag mint egy dízel(nem a kopó alkatrészekre gondolok az egyszerűség alatt).

De akármilyen márkájú autót is választasz majd ha sok csomaggal mégy akkor kombit érdemes venni.

2014. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!