Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 3 ajtós swift hátul...

Egy 3 ajtós swift hátul hosszú távon kényelmes?

Figyelt kérdés
Bp-re akarnánk felemnni ami innen vagy 200km, és egy ismerősöm szajkózza, hogy menjünk a swiftjével. Még sosem ültem benne, de azért gondolom 5 embernek nem a legjobb? Oké mondjuk én elől ülnék mert nagyobb vagyok, de egy kb 180centis lány lenne ott, egy 170 centis lánn meg anyukám aki szintén 170 cm. Nem lenne nekik ott hátul kényelmetlen? Kipsóbálni se tudjuk, mert ismerősöm nem itt lakik, most azért nem fogom elhívni, hogy üljenek már be :D Ha nem ez, akkor vonatozunk csak az vagy 4x drágább volna.
2014. máj. 12. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
swift 2 embernek kényelmes de 200km ki lehet bírni az nem nagy táv max 2 óra
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem két óra, mert át kell verekednünk magunkat két nagyobb városon, meg Bp-n is viszonylag belülre megyünk és nem autópályán, szal inkább 3, mint kettő
2014. máj. 12. 19:29
 3/6 waland ***** válasza:
Mi 306-al mennénk neki Erdélynek, ahhoz képest szerintem 200km Swiftel nem tragikus. Ne pazaroljátok a pénzt vonatra, az drágább, büdös, pontatlan, és nektek kell hozzá alkalmazkodni.
2014. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, hozzánk Erdély közelebb van, mint Pest :D De persze értem, arra akartál utalni, hogy nagy távra indultok. Ebben végülis igazad van, hogy még ha nem is annyira kényelmes jobban megéri. Nektek pedig jó utat :)
2014. máj. 12. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát 5 embernek nem lesz a legkényelmesebb, de azért elviselhető. Hátu l3 embernek elgé szűkös a Swift, de 3 170 centis ember (hacsak nem olyan súlyos egyéniségek, mint én a 110 kilómmal :D ) azért elfér majd.


1x mindenképp álljatok meg kinyújtóztatni a végtagjaitokat. Úgy kibírható.

2014. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a legkényelmesebb, de még mindig jobb, mint vonatozni. Legalábbis tőlünk nem túl jó a vonatközlekedés Pestre. És ha még drágább is, akkor pláne nem éri meg.

Gondolj bele, hogy régen 20-30 éve milyen autók voltak, és akkor is autóztak az emberek mindenfelé. Azokhoz képest a mai autók már luxusnak számítanak :)

2014. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!