Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Avensis? Mit gondoltok...

Toyota Avensis? Mit gondoltok róla? Aranyos a hirdetés szövege, megfogott.

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 13. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
El kell menni, meg kell nézni, át kell nézetni. Nem rosszak az Avensis-ek, ha kifogsz egy megkímélt példányt, akkor jó vétel lehet. De látatlanban csak tippelni tudunk.
2014. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Maga az Avensis nem egy rossz autó.

A hirdetés szövege tényleg aranyos, de ne ezalapján vegyél autót. Leírás alapján nem rossz, bár engem a beltér szőnyegkiállítása és a mobiltelefonos fényképek kicsit taszítanak. Meg egy családi autónál furcsa az évi 10 ezer km. Menj el, nézd meg ha tetszik, vizsgáltasd át.

2014. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Az avensis nagyon jó autó, ha elmész, megnézed és jó akkor jó választás, de ne a hirdetés alapján vegyél, tudok neked 30 éveszsigulira is szép leírást írni, attól még nem lesz jó a kocso.
2014. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon jó ez a típus. Le kell informálni, hogy valós-e a km (első blikkre a szervizkönyvből is kiderülnek dolgok), elvitték-e rendesen az előírt szervizekre, és hogy egyáltalán jó állapotban van-e. Ha ezek mind stimmelnek, akkor 11 éves kora ellenére jó autó lehet. Nem is kell leírni egy autót a kora miatt, mert lehet, hogy jobb állapotban van a fiatalabb társainál.

Nem is értem, miért keresnek a legtöbben mindenféle prémiumautókat, ez nyújtja egy átlagembernek mindazt, amit a hasonló korú prémiumok. Még hasonlóan elegáns is a megjelenése, mint azoknak.

Állítom ezt úgy, hogy vezettem már ilyet is és mindhárom német prémium márkát, Volvót és még sok mást.

2014. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Így van, el kell menni megnézni! Ha valóban rendszeresen karban volt tartva, akkor nem lehet vele gond. Néha szoktam vezetni egy Avensis-t, 2008-as közel 200 000 Km-rel, csak márkaszervízben rendszeresen szervizelt, semmi probléma nincs vele.


A hirdetés alapján az eladó szimpatikus, rendes ember lehet, de sajnos nem olvasta el a hasznaltauto.hu Hogyan fotózzunk? c. cikkét!

Mint pl. Nappal, de nem túl napsütéses időben, FÉNYKÉPEZŐVEL(!), az autót lemosva, kipakolva (személyes tágyak nélkül).

Azt a lepoárd-mintás üléshuzatot azonnal kidobnám! :D


Nekem nincsenek gyerekeim, mégis szükségem van a szedánra! :D


A 2-esnek: A futásteljesítmény az nagyon sok mindentől függ. A mi kocsink 1 év alatt kb. 5000 Km-t tesz meg.

2014. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. máj. 14. 00:04
 7/10 A kérdező kommentje:
ár-érték arány? nekem olcsónak tűnik
2014. máj. 14. 00:05
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi 2000 óta csak avensist veszünk, az első kitartott mostanáig, tehát 14 éves koráig, múlt héten jött meg az új, valószinüleg azis kibír ennyit, szóval ennyit az avensisről.
2014. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. máj. 14. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennél gagyibb rátukmálós szöveget még életemben nem láttam. Még normális képeket sem tudott /akart csinálni. Ha nincs oda írva, hogy olajzöld, simán rámondtam volna hogy szürke. Ha télleg, csak 130 ezret futott a 10 év alatt, akkor annyira nagyon csak nem lehet tán összebarmolva. El kell menni megnézni, mert így a képek alapján nem sok mindent lehet róla megmondani.
2014. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!