Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw jetta vagy golf V 1,6...

Vw jetta vagy golf V 1,6 benzin (2006-08) melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Jetta nekem szűkösebb volt mint a Golf amikor próbáltam. Ha kell a csomagtér akkor inkább egy Octavia, gyakorlatilag egy Golf sedan.
2014. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyiban értek egyet az előttem szólóval, hogy az Octavia valóban a kategóriája legnagyobb csomagtartójával rendelkező autó, de ennek ára is van. Gyakorlatilag a nagy csomagtartóhoz szükséges helyet a hátsó lábtér bánta... talán kisebb gyerekekkel még nem okoz problémát, de ha felnőtteknek kell hátul huzamosabb ideig utazni, nem lesznek hálásak érte, az biztos. Nem beszélve a nem túl tágra nyíló hátsó ajtókról is, amik a beszállást sem könnyítik meg. A Golfban kisebb a csomagtartó, de cserébe hátul jobban el lehet férni, a Jettával ilyen téren nem vagyok tisztában. Emellett VW konszern ide vagy oda, a Skodákba mindenből rosszabb minőségű alkatrészek kerülnek, mint a Volkswagen megfelelő típusaiba, így tudják olcsóbban adni őket. Mérlegelj, neked mi a fontosabb, és az alapján dönts, egyébként szerintem egyikben sem fogsz csalódni :) Üdv.
2014. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!