Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a motor megfelelne mindenna...

Ez a motor megfelelne mindennapi használatra?

Figyelt kérdés
Egy Aprilia SR MAX 300 vásárlásán gondolkodom, újjonnan, szalonból. A napi út, amit megtennék vele az 2x40 km. Mindenképpen automata motor kellene, mert topa vagyok és a váltós motorokat nem tudom használni. Egy Simson-on gyakoroltam a váltást, de nem ment, szégyen-nem szégyen, ezt elkell ismernem hogy nem tudok váltani, ezért nézek nagy robogót.
2014. máj. 14. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó, nem is tudok jobbat hiretelen, még akkor is ha azt a távot autópályán teszed meg. Annyi lehet a savanyúság a dologban, hogy az Aprilia alkatrészek húzós árúak. Ha ez is számít akkor inkább Suzukiból legyen valami hasonló.
2014. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
garanciás lesz a motor, meg aztán nem vagyok az a motorgyilkos huligán, nem fogom agyon hajtani, így szerintem pár évig nem igazán kell majd rá költeni, de az alkatrész árak egyébként nem annyira érdekelnek, sőt a fogyasztás sem igazán, az a lényeg hogy jó legyen és fontos a megjelenése is, a kategóriában ez néz ki a legjobban :)
2014. máj. 14. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali


Ekkora motornak bírnia kell.


Én ajánlanám még, hogy próbáld ki a Honda NSS300 (Forza) modelljét. Szép, kényelmes, nagy raktér, ABS (azt nem tudom van-e nélküle is, de ez NAGYON hasznos). Árban meg kb ugyanannyi.

2014. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megfelel sőt,csak aztán el ne lopják
2014. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megfelel, bár egy váltós jobb élményt ad, nem nehéz kuplungot behúzod akkor a bal oldalt a lábaddal fel huzod a váltókart akkor az 1.fokozat kuplung ki és gáz, majd kuplung be váltókart itt már felkell teljesen huznod a lábaddal ez lesz a 2.fokozat kuplung ki gáz és megy majd kuplung ujra be váltokart felhuzod az lesz 3 és igy tovább..nem nehéz
2016. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jobban mondva

1.fokozat van lefele

és a 2,3,4,5,6 meg felfele, az üres pedig az 1 es és a kettes fokozat közt

2016. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!