Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? Mindenna...

Milyen motort vegyek? Mindennapi használatra? Kifejtés lent

Figyelt kérdés

15éves vagyok 50 ccm-es motort keresek. Hosszutávra szeretném venni nemcsak 3-4 évre. Viszonylag ujjabb-ra gondoltam 2002 es nél ujjabbak csak. Egy 65 km/h utazó sebesség (tuning nélkül). Használt motort szeretnék mert olcsóbb is és már be van járatva, folytás kiszedve stb. Eddig robogómvol de most váltósat szeretnék, supermoto vagy hasoonlók (lényeg h nem robogó). És még fontosnak tartom hogy ne fogyasszon 6 litert 100-on hanem olyan 4 körül max. Ha ezeknek megfele a motor akkor olyan 300 alatt lenne jo persze minél olcsóbb annál jobblenne. 300 fölöttit csak akkor ha valami nagyon jó és kihagyhatatlan :P. Linkeket és motor neveket várok, előre is köszi.


Ui: persze müködő és szervizelést nem igénylő motorra gondolok, mindennapi használatra.



2012. márc. 27. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyesmire gondoltam, de azért még várok válaszokat:)
2012. márc. 27. 12:23
 3/8 anonim válasza:

én a helyedbe akkor ilyeneket néznék, hogy

aprilia rs 50

yamaha tzr 50

ezek olyan 7-80as utazót is bírnak, de azért leírhatnád, hogy városba használnád főleg vagy városon kívül? Mert városba nem érdemes 50ccmes váltósat venni, hanem inkább robogót. persze te tudod, ezt a 2 típust nézdmeg. 300ér már olyan 2006 körüliek vannak

2012. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
városba járnék be vele. Szóval főlg országuton használnám:)
2012. márc. 27. 13:18
 5/8 anonim válasza:
akkor az a 2 amit írtam, nézd meg őket, szerintem szép kis mocik és gyárilag menne végre olyan 95-100at
2012. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon jónak tünnek, és jó drágák is ... :D De a fogyasztásukról valami infót tudnál adni? Mármint valami tényleges fogyasztást, nem ilyen gyárilag megadottat? Csak mert napi 30-40 kilométert mennék naponta
2012. márc. 27. 15:11
 7/8 anonim válasza:
városon kívűl ha nem pörgeted agyon, akkor olyan 3,5 körül, városba 5 litert is betolhat, de neked főleg városon kívül kell, így vegyesbe azt mondanám h olyan 4 liter körül 70% út 30% város aránnyal. persze az jobbkéz függő
2012. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem. Egyébként 90százalék városon kivül :D ... Köszönöm a korrekt válaszokat:) Remélem találok árban is megfeleő Rs50 et vagy tzr50et.
2012. márc. 27. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!