Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ elméleti vizsgára...

KRESZ elméleti vizsgára mennyit érdemes készülni? Ti mit és mennyit tanultatok?

Figyelt kérdés
Azt mondta az oktató, hogy a számítógépes Egyéni gyakorló tesztprogramot használjam, naponta legalább 5-öt/6-ot csináljak meg. Most már az utolsó 9 próbálkozásra megfeleltem, ráadásul az utolsó 5 már 70 pont fölötti, van közte hibátlan, 74 pontos és 73 pontos is. Úgy érzem, ha naponta csak 2-őt/3-at csinálok meg, az is elég.

2014. máj. 14. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hű, ez nagyon kisiskolás kérdés. Mennyit kell tanulni, hogy megfelelj? Francot sem fog érdekelni mennyit tanultál, ha aztán élesben elfelejted. Autóvezetés közben saját és környezeted életét veszélyezteted. Ezt észben tartva készülj vizsgára, ne azt célozd meg, hogy még épp átjuss rajta.


A KRESZ-t készségként kell ismerni. Ne érjed be azzal, hogy 70 pont felett vagy. Egy-két hiba belefér, ez alá ne engedj.


Amikor én mentem, előtte úgy gyakoroltam, hogy egymás után 5 hibátlan vizsgát tudtam csinálni (addig ismételtem amíg ez nem ment). Vizsgán így is ejtettem egy hibát... Persze ez nem lényeg. Ellenben, azóta sincs olyan helyzet amikor nem tudom KRESZ szerint mit kéne tenni.

2014. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:
a vizsgára felkészülés és a KRESZ megtanulása két különböző dolog.szóval a felkészülésed megfelelő,kérdés hogy megtanultad-e könyvet.
2014. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!