Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan problémám lenne hogy,...

Olyan problémám lenne hogy, reggeli inditásnál nem indul az autó, csak pörgeti szerencsétlen de nem indul, aztán hazaérve munkából megpróbáltam még egyszer akkor elsőre beindult. Esetleg valakinek van ötlete mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Fiat Uno 1.0,
2014. máj. 14. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipp:

Indítózás előtt és közben gázfröcsöket adj. Szerintem kevés a hideg motornak a benzin adag,azaz a hideg-inditáskor szükséges benzin töblett igény kevés. Nem írtad Injektoros vagy Karbis.

2014. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
áthúz a gyertyakábel.nyirkos időben jön elő ez a jelenség,fogadjunk hogy még gyári a kábel.
2014. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Injektoros.Volt itthon egy új elosztó azt is kicseréltem hátha az esetleg, egyébként igen eredeti még rajta minden
2014. máj. 14. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elektromos hiba,hiába pumpálgatod indítózás közben.Kérj meg valakit,hogy indítózzon,te meg nézd meg a gyertyákat,hogy adnak-e szikrát.Ha ingen,esetleg toljátok be,ha beindul,akkor nem kap elég benzint,mikor indítózol,azért csak köszörül szerencsetlen
2020. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!