Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kérdésem a következő lenne?...

A kérdésem a következő lenne? : Van egy BMW E46 318 CI típusú kétezres évjáratú gépkocsim, és folyamatosan világít a kipörgésgátló visszajelző lámpa (nem lehet kikapcsolni)?

Figyelt kérdés
kettő szerelőnél is volt hibakód olvasáson egyik helyen 147-es hibakód a másikon 93 elvileg nem kap jelet valami kommunikációs hiba van (elvileg) üzemképes teljesen nem észlelek rendellenességet ha esetleg valaki valami megoldást írna hogy mi lehet a baj vagy valaki járt már ezen az úton és segítséget nyújtana azt nagyon megköszönném.
2014. máj. 16. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakszervizben voltál? Mert biztosra ott tudják megmondani. A BMW hátránya hogy bonyolult az elektronikája, és nem minden szerelő ért hozzá.
2014. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott még nem voltam gondoltam előbb megpróbálom itt hátha volt már valakinek ilyen gondja..
2014. máj. 16. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem lehet kikapcsolni az ASC/DSC gombbal akkor elszállt az érzékelő, azt szervizben lehet csak megcsinálni.
2014. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.. és mennyibe mennyibe kerülhet nekem ez az érzékelő csere?
2014. máj. 16. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel e46, nem horror, de rosszul mondtam, nem érzékelő hanem ABS jeladó. nem ritka sajnos hogy elromlik.
2014. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. máj. 16. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az abs sensor miatt világít akkor csak simán ki kell cserélni. Veszel egyet, és otthon simán kicseréled.

Nekem az e36 on, annyi, hogy leveszed a kereket kitekered a sensornál a csavart. Nagy nehezen kihúzod a helyéről, széthúzod a csatit, és rádugod a másikat, Berakod a helyére csavar vissza és kész.

2014. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha az ABS szenzor okozná a hibát nem kéne az ABS lámpának is világítania? Mert az nem világít csak az ASC lámpa?
2014. máj. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!