Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt-e már valaki közülete...

Használt-e már valaki közületek A. Z. Meistwrteile MT-3 15W-40 -es motorolajat? Mi a tapasztalat ezzelaz olajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy 85'-ös évjáratú Audi TD-be tenném,a boltban nagyon dícsérték,de ugye mindeni a saját portékáját dícséri.

2014. máj. 16. 22:39
 1/6 anonim válasza:
használtam de akkor kecskék is vontatták a tragacsot ughogy nemtom
2014. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi,de nem jól írtam ki az olaj nevét, most ezt javítom.

A.Z.Meisterteile MT-3 15W-40.

2014. máj. 16. 22:45
 3/6 szántóvető ***** válasza:
nem tudok róla semmit de ezt érdemes elolvasnod ha korábban nem tetted volna: [link]
2014. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,végülis van akinek jó,és van akinek nem. De én még nemtudom,hogy tegyem-e az autómba vagy nem.
2014. máj. 16. 23:57
 5/6 anonim válasza:
Figyelj,én eléggé képben vagyok az olajakkal kapcsolatban,majdnem a mániám ez a téma.Sajnos semmilyen adatlapot nem találtam a 15w-40-es termékről,de a csak kicsivel drágább MT-5 10w-40 jó lenne bele,mert teljesíti az ACEA B4-es teljesítmény szintet,ami a te motorodnak a minimum előírás.Tehát neked az jó lenne,a 15w-40-ről nincs infóm,de hidegen(főleg télen) sokkal sűrűbb mint a 10w-40-es és lassabban olajozza át a motort indításnál.Te döntesz.
2014. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mol olaj, drágábban.
2014. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!