Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 Vw golfot megéri venni így...

4 Vw golfot megéri venni így 2014 -ben? Már most gondolok arra h sokan azt mondták, nem éri meg mert mind kihajtot sz. R? Vélemeny /tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem aki GOLF-ot vesz, meg egyáltalán VW, Audi, BMW-t, az jellemtelen, fantáziátlan ember, aki megy a többi birka után "mert az már autó".


Mellesleg ezen típusok közül az újabbak már olyan kényesek, és túlbonyolítottak, hogy egy ház árát rájuk lehet költeni pár év alatt a szervizelésükkel.


Tudnék írni pár személyes tapasztalatot Golf 4-ről, meg Passat 6-ról (családon belül van mindkettő) ... a Passat az egyenesen hulladék!


De inkább itt olvasd el mások véleményét - a táblázat tetején kattints 1x az "Ítélet" feliratra, akkor jönnek elő az igazi (és nem az elvakult vw hívő) vélemények:


[link]

2014. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden autóból van kihajtott sz., meg még régi autóból is ki lehet fogni megkímélt példányokat. Csak lehet hogy sokat kell keresgélni hozzá.

Nézz meg akár százat is ne vedd meg az első három közül valamelyiket!


Amúgy nekem a 4-es Golf külsőre kimondottan tetszik még mai szemmel is. Mikor megjelent, akkor voltam gimnazista. Akkor nagyon odáig voltam érte, és elhatároztam, hogy majd ilyenem lesz. Persze eltelt pár év és lettek újabb, jobb autók, így inkább azokból vettem.

A beltere már annyira nem tetszik, kicsit már régies, komor, konzervatív. A technika sem mai már, de nyilván ehhez mérten árazzák is be őket. Aki nem akar sok pénzért autót venni, szerintem jó alternatíva lehet egy jobb állapotú, megkímélt példány.

2014. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig más véleményére adni? Nekik veszed, vagy magadnak?
2014. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 26. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Számomra a 4-es a leg-golfabb kinézetre (tudom nincs ilyen szó), pedig nincs ilyen autóm. Simán lehet kapni nagyon jó állapotúakat is, ez többnyire az átlagemberek autója volt, akik próbáltak vigyázni is rá, ezért nem mondanám, hogy kihajtott sz.R-ok lennének, ahogy írtad.
2014. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában minden átlagos új autó átlagemberekhez kerül, akik vigyáznak rá és karban tartják. Aztán pár év múlva ráunnak, rájönnek hogy nem is olyan sokkal többért már vannak újabb jobb autók. Ilyenkor a meglévőt eladják. Pl egy "tuningos hülyegyereknek", aki üti vágja, széthajtja, elhanyagolja. Aztán egy idő múlva ő is próbál túladni rajta. Minél régebbi az autó, annál nagyobb az esélye hogy az ember belefut egy ilyenbe. Ezeket kell megpróbálni elkerülni.

De persze ahogy korábban is írtam, ebből is biztos lehet megkíméltet találni, ha van elég türelme az embernek keresgélni.

2014. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat !
2014. ápr. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!