Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a VW Sharan-...

Mi a véleményetek a VW Sharan-rol 1.9tdi megbízható, strapa, van olyan jó mint a 4-es passat? Mennyit fogyaszt 100/km?

Figyelt kérdés

#Passat #Sharan #megbizhata
2014. máj. 18. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
7 liter alatt el lehet vele járni Vegyesben. Szerintem nem rossz autó, technikailag megegyezik a Ford Galaxy/Seat Alhambra párossal.
2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szar az egész rohadt német autógyártás. A nevét kell megfizetni egy rohadt Audinak is.b Vegyél Renaultot, annak az egynek talán még nem. Az megbízható, és nézd meg a statisztikát, bever mindent. A Renault a legjobb elsőkerekes autó.(kanyarban, egyenesben egyaránt). Jó a Seat múltkor beverte, de 2 hétre rá újra a Renautl lett a király. Azért ne vegyél VW-t hogy elmondhasd neked az van, majd ha szerelni kell negyedévente akkor megbánod hidd el.
2014. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet igaz amit mondasz ,vezettem 2 évig egy Renault mastert igaz zsír új volt de nem is volt vele semmi gond, nagyon meg voltam vele elégedve.

A sharant pedig azért szeretnek venni mert most is vw passatom van és elég megbízható kényelmes stb. főképp a mérete miatt ,áru szállításra kellene.Egyébként van saját tapasztalatod a sharan-rol?

2014. máj. 19. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról nincs de a VW transporter-ről van, az eszméletlen gép az sose fog tönkremenni, azt nagyon eltalálták(a T4 -es az a csúcs). Kb olyan mint haverom mercedese, 1.2 millio kilométer van benn de semmi baja(műhelyt még nem látott az az auto)
2014. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!