Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit töltsek a motrom hűtőjébe...

Bariii kérdése:

Mit töltsek a motrom hűtőjébe folyadéknak?

Figyelt kérdés
Mondták már hogy télen fagyállót, nyáron vizet. Most fagyálló van benne egy kicsi. Ti mit mondotok? Melyik a jobb? mehet bele a sima csapvíz? Ha fagyálló akkor mindegy miylen? Van itthon zöld fagyálló ami kocsiba kell az jó?

2014. máj. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

csapvizet semmiesetre se!!

fagyállót+destvizet és a belevalót amihez tudni kéne milyen géped

van

az védi a hűtőrendszert és keni a vízpumpát

ja : olyan -25--30 fokra állítsd be a fagyit a motorodban

2014. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
deszt vizet akartam írni xD 125-ös Aprilia RX-em van. Akkor fele fele arányban fagyállót, ami kocsiba is jó,+ desztilláltvizet? És hogyan tudom állítgatni azt amit irtál?:O
2014. máj. 18. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. Hát kiszámolod a keverési arányt.
2014. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van hogy csapvíz is engedélyezett bizonyos fagyállókhoz, de inkább maradj az ioncserélt, esetleg desztillált víznél. 50% víz + 50% fagyálló.
2014. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!! És akkor amit motoros boltokban lehet kapni hűtőfolyadékok azokat hagyjam?

Erre gondolok:

[link]

2014. máj. 18. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
felesleges keverni, én mindig töményen szoktam belerakni, nincs vele gond soha, és nem is kell izgulni, hogy szétfagy-e egy januári hajnalon -13-nál vagy sem... az a pár forint meg nem oszt nem szoroz...
2014. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!