Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó adásvételibe bele lett...

Autó adásvételibe bele lett írva, hogy a tulaj nem találta a törzskönyvet, de rá párórára előkerült. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
húzzuk ki? vagy csak simán mondjam az okmányirodában, hogy idő közben meg lett?
2014. máj. 18. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Írjatok új adás-vételit. Ez az eladó sara, vállalja ő be a rizikót hogy te esetleg azóta szabálytalankodtál az autóval és a rendőrség ezt rögzítette.
2014. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle semmi gond.

Én úgy vettem utánfutót, hogy első tulajos volt ('96-os évjárat), és nem volt törzskönyv. Ezt beleírtuk az adás-vételibe is.

Aztán az okm.irodában mondták, hogy van neki. Felhívtam a tulajt, előkereste, elpostázta.

És ugyanazzal a szerződéssel írattam át. Nem érdekelte az ügyintézőt, hogy bele van írva, hogy nincs törzskönyv, közben meg van, mert ott volt az is.

2014. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szabálytalankodtam semmit az autóval, itt áll a ház előtt a parkolóban.Hazament megnézte mégegyszer és meg lett. Köszi a válaszokat, akkor simán bele írom a számot az adásvételibe és remélem nem fognak kötekedni :)
2014. máj. 18. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

"Autó adásvételibe bele lett írva, hogy a tulaj nem találta a törzskönyvet"


Ez amúgy se ér semmit, mert az elveszett törzskönyvet a tulajnak személyesen kell bejelentenie, nem üzengetni az adásvételin!

:)

2014. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Harkonnen: Jogos :)
2014. máj. 20. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!