Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznalt kocsit szeretnek...

Hasznalt kocsit szeretnek venni, ti melyiket vasarolnatok?

Figyelt kérdés

Ford Focus vagy Opel Astra J kombit szeretnek venni 3 millio Forint korulit,ti melyiket ajanljatok?Illetve egy Opel Astra Sport-ban mi az extra az atlag kocsikhoz kepest?

Koszonom a valaszokat



2014. máj. 20. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Focust, ha egy mód van rá. A J Astra rettenetesen nehéz autó, ez a nagyobb fogyasztástól kezdve a fokozott gumi, kuplung és fékkopáson is meg fog látszani, és a térkihasználása sem olyan jó mint a Focusé, bár passzív biztonság szempontjából előnyös lehet a nagy tömeg. De én akkor is maradnék a Focusnál.
2014. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

J Astrát venném mindenképp.

A "Sport" csomag kicsit sportosabb kinézetet pl nagy alufelni, gombnyomásra kapcsolható sport motor, kormány és lengéscsillapítás vezérlést valamint sport futóművet, nagyobb fékeket takar általában. Legalábbis nekem a H Astrámon így van.

2014. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem Mercedes cls van..a feleségemnwk opel insignia azt ajanloo:D
2014. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen írásképpel és idióta szmájlizzással hihető amit mondassz utolsó.Egyébként 2 közül focust vennék és benzinest (bár kérdés egyáltalán milyeneket néztél? benzin v dizel?)
2014. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
azt a gombnyomásra kapcsolható sport motort megnézném :D
2014. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olvasd végig! Gombnyomásra kapcsolható sport motor stb, stb, stb VEZÉRLÉS.

Nem olyan ritka, úgyhogy meg is nézheted. Ez ECU-ban kicsit átállít dolgokat, másképp vezérli a motort. A gázpedál érzékenyebb lesz, a kormányzás közvetlenebb és a futóművet keményebbre hangolja.

Nem olyan új találmány. Már 10 évvel ezelőtti Astrákba is beletették.

2014. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, van még egy funkciója ennek a "Sport" gombnak. Ha hosszan nyomod, kikapcsolható vele az ESP.

Bár még nem sikerült rájönnöm, hogy ennek mi értelme van...

2014. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy tessék, itt a hivatalos megfogalmazás:


"SPORTGOMB

A műszerfalon található sportgomb segítségével egyénileg választható meg az IDS-Sport futóművel vagy IDSPlusfutóművel felszerelt Astra karaktere. Ha Sport üzemmódba kapcsolunk, a gázpedál mozgatásának és a kormány forgatásának reakciói közvetlenebbek lesznek. Automata- vagy Easytronic váltó esetében a váltási pontok is magasabb fordulatszám-tartományba kerülnek. Sport fokozatban igény szerint kikapcsolhatóvá válik az ESPPlusis. IDSPlusfutómű esetén az elektronikusan vezérelt lengéscsillapítást is működésbe hozza. A Sport fokozat célja, hogy maximálisan stabilizálja a karosszéria mozgását."


Forrás: [link]

2014. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.Diselt nezegettem de igazabol kicsit tanacstalan lettem miota az egyik kereskedo a benzineseket ajanlotta.Szivem szerint Astrat vennek,jobban tetszenek mint a Focus.Az Astrarol,egy autokkal foglalkozo magazinba azt írták hogy kb 300 kiloval több a sulya mint az gyarilag megadott adatok.Az Insignia nagyon tetszik,filoztom is egy idejig rajta de a merete meg fogyasztasa miatt lemondtam rola.

A Ford Focusok megbizhato autok szerintetek?Nagyabol ugyanaz a kategoria mint az Opel Astra szerintem

2014. máj. 20. 17:10
 10/12 anonim ***** válasza:
3 millió körüli kocsiknál aligha kell a megbízhatóságra apellálni, azok még elmennek gond nélkül 5-6 évet. Nekem mindkettő volt/van, őszintén szólva nehezen tudnám megmondani, hogy melyiket szeret(-t)em jobban. Ha mégis választanom kellene, az 1,8-as benzines Focust modanám.
2014. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!