Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozok és szeretnék egy...

Motorozok és szeretnék egy kamerát amivel rögziteném, nem túl drágán milyen kamerát tudok venni?

Figyelt kérdés

#motor #kamera #motoros kamera
2014. máj. 20. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A nem túl drága neked mit jelent?

GoPro-ba érdemes befektetni, ha rendszeresen fel akarod venni a dolgokat. Ilyen kínai vackokkal csak a gondot csinálod magadnak.

2014. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem és a go proból melyiket ajánlanád? és milyen árban lenne?
2014. máj. 20. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem túl drága,jól stabilizál.ez a tyúkkamera :)

http://www.youtube.com/watch?v=IX8sP_JMIC8


Amúgy : [link]

[link]

[link]

ha ebayozol akkor pedig

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez k.vajó ez a szemüveg, ilyent lehet hogy énis veszek, és nem is drága :D
2014. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal a szemüveggel Én is szemeztem :) csak nem a legjobb a felbontása,de marha jó és szerintem bukó alá is beférne,asszem ezt a szemüveget talán olcsóbban a Metró áruházban meg lehet venni.
2014. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

480p-ben vesz fel az a szemüveg, az nem lesz elég egy rendszám leolvasására sem.


Ezek a jók:

Contour ROAM

Drift HD

Sony HDR-AS30V


egyik sem olcsó.

vehetsz még valami kínait, azok sem rosszak. Én autóban használok egy ilyet. Annyi baja van, hogy időnként korrupt fájlt generál és nem tud utána elindulni. Ezt jó hangosan tudtodra is adja, tehát nincs gond. Persze minden kamerának saját hülyeségei lehetnek.

2014. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!