Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek hogy megy a vezetés?

Nektek hogy megy a vezetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19/F vagyok, sokat vezettem már a környéken, de nem a városban.

Rendkívül megterhelő volt az első pár órám mentálisan, de azért élveztem.

Van, hogy az oktató letol, mert nem jó irányba megyek, vagy fordulok, de ezenfelül nagyon kedves és próbál segíteni ahol tud...

Van, hogy nemtudom megjegyezni mikor merre, mert még nem jártam arra...

Ti ütköztetek ilyen problémába? :)



2014. máj. 20. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Kösz jól.

Még nincs egy éves a jogsim, de már ötezer km-t vezettem hiba nélkül.Persze egy parkolási hibám volt, letolattam egy Suzukit aminek baja sem lett de mivel nem vagyok paraszt adtam a tulajnak egy tízest.

Meg engem a forgalom nem zavart amikor tanultam, mert volt már motoros jogsim és vezettem sokat a városban.

Az autó kezelését az első óra alatt jól elsajátítottam, így hibátlanul vizsgáztam pedig előtte nem is vezettem autót.

2014. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na az klassz!
2014. máj. 20. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre rosszabbul. Átestem a ló túloldalára.Már annyira nem köt le a vezetés, hogy mindennel foglalkozom, csak a forgalommal nem. Ugyan 18 éve vezetek baleset nélkül, és nyilván megvan a rutin, de magam is érzem hogy túlzás néha.
2014. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már már túl rutinból megy a közlekedés?

Erre gondolsz?

2014. máj. 21. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2014. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!