Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT rol mi a velemenyetek?...

Audi TT rol mi a velemenyetek? Hany evesig vennetek max mennyi kilometerrel stb?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
'hulyekerek-auto', altalaban vagy szet van hajtva, vagy falabu szoke milliomoscsemete tette gajra. hasznaltan szerintem sz*rt nem er, nem veletlenul adjak olcson (az uj arahoz kepest nyilvan).
2014. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Egy TT azért nem hülyegyerekautó, az a Civic.


Egy TT inkább öreg bácsikák élményautója, mint a Mazda MX-5. Vagy kislányok első autója akit apuci pénzel.


Ezt a kor év futást nem értem. Az elsődleges hogy milyen állapotú. Lehet 80 ezer km-es, ha soha nem látott olajcserét akkor az életben nem venném meg (szerelő mesélt ilyet, ügyfél nem cserélt olajat mert minek, aztán 80 ezernél motorcsere). De ha van benne 200 ezer km, és a tulaj jobban vigyázott rá mint a szeme fényére, akkor azt gond nélkül megvenném. Épp ezért tekerik a km-órát. Az állapot a fontos, nem a kor meg a futásteljesítmény.

2014. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszokat! En azert gondoltam erre az autora mert most van penzem es szeretnek egy sportosabb autot viszonylag nem olyan dragan. Es a megkimeltebb TT arba mennyibe kerulhetnek? Mert en hasznalt auton vegig neztem mar azinte az osszeset is.
2014. máj. 22. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Normálisabb állapotú első évjáratos egy misinél kezdődik, szerencsével 800ért is találhatsz.
2014. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ertem de akkor mar 1,2-1,4 ert mar akkor normalisat lehet venni ?
2014. máj. 22. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyiért simán. Csak rendesen nézd át, akár vidd el szerelőhöz.
2014. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ertem koszi szepen !
2014. máj. 22. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
A középárasakat érdemes kitüntetni a figyelmünkkel. Ami azt jelenti, hogy ne a legolcsóbbat, ne is a legdrágábbat, hanem pont valahol a kettő közöttieket. A legdrágábbak általában a legutolsó évjáratok és a legmegkíméltebbek, de ha már 1.4 millió forint a határ, akkor érdemes kihasználni és nem a legolcsóbb, 1 milliósat megvenni. Inkább azt mondanám, hogy ha megoldható lenne, akkor a 2 millió ft környékét kellene becélozni, és akkor még ez is a TT-k középár szintje alatt van. Az 1 - 1.4 millió közöttieket meg sem nézném. Ez a középár szabály minden autóra igaz.
2014. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egy milliós vételárat már mint közepet értettem. Nem azt mondtam hogy annyi a legalja, hanem azt hogy annyiért már normális van. Olcsóbban is lehet venni, de az már a kínálat alja amit nem érdemes megvenni.
2014. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

TT-t nem láttam millió alatt, csak hibásat, vagy külföldről hozottakat, külföldi okmányokkal (amire még fizetni kell a reg.adót és 1 millió felett lesznek). A 2000, 2003 körüliek vége árban 3.7 millió, akkor annak a közepe 2.3 millió. Az automoble.de-n a legolcsóbb épkézláb TT-t 5490 Eur-nak láttam ('99-es évjárat), ami 1.7 millió ft (+reg.adó).

Nem tudom, miért ilyen drágák ezek, de ez az áruk. Talán mert nagyon felfutott rájuk a kereslet, most ez kell mindenkinek, aki olcsó sportkocsira vágyik. Az 1.8T motor elég jó, sokan direkt keresik az ezzel készült autókat.

A hasznaltauto.hu-n sok 1.3 és 1.4 millió közötti van, meg kell nézni párat, hátha valamelyik jó lesz ennyiért, úgy saccolom, hogy 10-ből biztos lesz egy egész jó. A használtautó vásárlás egy ilyen sportág, meg kell nézni többet is. Nem szabad leállni a harmadiknál arra panaszkodva, hogy milyen siralmasak a magyar használt autók (aki az olcsóbbak között keresgél, az mindenhol ezt tapasztalhatja, az a mobile.de-féle 5490 eurós autó sem lehet a legjobb állapotra).

2014. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!