Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros csizmát ajánlotok?

Milyen motoros csizmát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan motoros csizmát keresek, ami megfelel a követelményeknek ha pályázni akarok és túrázáshoz is jó vagy akár még mindennapi használathoz is kényelmes. Nézegettem, hogy mi a választék, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszi szépen.
2014. máj. 23. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél biztonságosabb egy csizma annál inkább alkalmatlan a mindennapi használatra (praktikum, kényelem).


Pályára és utcára sose vennék ugyan olyan csizmát.

2014. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is leírta. Egy versenycsizma olyan mereve, hogy még lépegetni is kényelmetlen, hétköznapi használatra teljesen alkalmatlan. Egy motoros túra csizmát sem mindennapi ( gyaloglás ) használatra találtak ki.


Nekem egyébként Gaerne és Alpinestars csizmáim voltak előbbi 40e Ft volt, az utóbbiért 70e Ft kellett leszurkolni. Mindkettő jó volt, csak a gaerne tépőzáras csizmakoptatóját elhagytam az első pályanapon.

2014. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, akkor marad minden rendeltetés szerű használatra. Nem véleten :) Köszi
2014. máj. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!