Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely kocsik azok, magas érték...

Mely kocsik azok, magas érték mellet, amik nem azt tükrözik, hogy én vagyok a kemény csávó, hanem igazán megbízható, jó fogyasztású autó?

Figyelt kérdés
10 Millió környékén gondolkodom autó vételben. Nem, nem vagyok olyan, aki ezt apucitól szerezte, vagy sikkasztott stb stb. Csupány van egy nagyobb értékű autóm és megtakarított pénzem is. Szeretnék egy megbízható, kitűnő autót ami nem azt tükrőzi, hogy én milyen menő vagyok. Remélem érthető a kérdés. Családi autót szeretnék, de nem kombit, csak tág, kényelmes kocsit, amit a mindennapokban is használhatnék. Természetesen nem pont 10 Millióért, olcsóbban is jó egy ilyen szempontoknak megfelelő kocsi.
2014. máj. 23. 08:01
1 2
 1/11 Dörmögő ***** válasza:

Hybrid?

Hasonló?

[link]

2014. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aHermann ***** válasza:

Szia!

A hyridek között tényleg érdemes körülnézni. Azok fogyasztásilag tényleg jók.


Bár nem igazán prémium márka, de a típus arra felé tendál. Az a Ford S-Max. Tágas, sok kényelmi dolog alapból benne van, de ki lehet egészíteni minden egyébbel. Most akciózzák is, mert ősszel jön az új. A fogyasztása se rossz, és a fenntartása sem túl sok.

Vezetni meg kifejezettem jó.

2014. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Szeretnék egy megbízható, kitűnő autót ami nem azt tükrőzi, hogy én milyen menő vagyok."


Tökmindegy milyen autót veszel a 10 milliós kategóriában, az átlag suttyó szemében akkor is újgazdag kö cs ög leszel, attól függetlenül, hogy egy 1 éves 520d-ben vagy egy hibrid Lexusban. Sajnos ez egy ilyen ország.


8 millió fölött már elég sok 1 évnél fiatalabb Volvot találsz, amik megbízhatóak, kényelmesek..

Ennyiért már találni 1-2 éves 520d-t is, ami nagy is és nem is eszik sokat.


Ha sok a város, akkor lehet érdemesebb hibrid autót nézni, mint amit korábban is linkeltek. Esetleg egy Toyota Camry pl.


Bár én arra lennék kíváncsi, hogy ez mit eszik:

[link]

2014. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mazda 6 Skyactiv diesel, de a benzines különösen takarékos a kategóriájában, érdemes körüljárni.
2014. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Hybrideket felejtsd el. Túl sok hátrányuk van a vélt előnyhöz képest.


Egy újabb Volvot ajánlanék.

2014. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hibridek nem lennének rosszak, csak 10 misiért nem kapsz nagy családi autót, max egy Prius-méretűt de az meg szerintem családi autónak kicsi. Hibridnek egy hátránya van, hogy drága.


Volvo S60 nem lenne rossz, csak kicsi a csomagtere (380 liter, egy Golfnak is ennyi, mégis mennyivel más a két kocsi mérete).


Én egy Avensist néznék, tágas, megbízható, belefér a keretbe. Vagy egy új Octaviát, felextrázva sem nagyon éri el a 10 milliót és jól megpakolva már elég minőségi, ráadásul nagy a tér benne és az 590 literes csomagtartó a magasabb kategóriákat is simán veri (és ez nem a kombi).

2014. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
volvo s80, talán még egy passatr se savaznak annyira
2014. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Volvo S80 alapára már 10 millió fölött van, és akkor az még a fapadosabb verzió, 115 lovas motorral. Szóval kilőve. Passat nem rossz, de többe kerül mint amennyit tud, ma már a VW emblémát is meg kell fizetni. De egy Skoda Superb is ugyanazt tudja (hatalmas hely, ugyanaz a technika), viszont milliókkal olcsóbb.
2014. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem láttam sehol leirva, hogy csak új autó jöhet szóba.
2014. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Toyota Avensis,Mazda6,Honda Accord dízelben nagyon takarékosak megbízhatóak is (bár fura lenne ha egy új autó nem lenne megbízható)

De ott van még a Ford Mondeo, Opel Insignia,Skoda octavia,skoda superb amik szerintem szintén jó autók.

Amiket leírtam mind nagy utastérrel rendelkeznek szóval van miből választanod bőven.

2014. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!