Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely kocsik azok, magas érték...

Mely kocsik azok, magas érték mellet, amik nem azt tükrözik, hogy én vagyok a kemény csávó, hanem igazán megbízható, jó fogyasztású autó?

Figyelt kérdés
10 Millió környékén gondolkodom autó vételben. Nem, nem vagyok olyan, aki ezt apucitól szerezte, vagy sikkasztott stb stb. Csupány van egy nagyobb értékű autóm és megtakarított pénzem is. Szeretnék egy megbízható, kitűnő autót ami nem azt tükrőzi, hogy én milyen menő vagyok. Remélem érthető a kérdés. Családi autót szeretnék, de nem kombit, csak tág, kényelmes kocsit, amit a mindennapokban is használhatnék. Természetesen nem pont 10 Millióért, olcsóbban is jó egy ilyen szempontoknak megfelelő kocsi.
2014. máj. 23. 08:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vegyél valami komolyabb kocsit, de ne a prmium gyártóktól és máris nem néznek annak...
2014. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!