Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen anyagból készülnek az...

Milyen anyagból készülnek az autók?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mégis mit használnak egy kocsi készítésekor a külső.....izébizékre.. Szóval fémből, fából, lemezből, acélból, gumicukorból vagy miből készülnek úgy alapból...? (^-^)"""

(Értelmes kérdés a javából...)



2014. máj. 23. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

A karosszériára gondolsz?


A merevebb részeket nagy szilárdságú acélból, mostanában a drágább autóknál alumíniumot használnak mert könnyebb az acélnál így könnyebb az autó is. A többi részét meg egyszerű fémlemezből, gyártónként eltérő vastagságban.

2014. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

"gyártónként eltérő vastagságban."



suzukinál olyan vékony hogy ha véletlenül nekidőlsz a kocsinak már horpad (tapasztalat), audi, merci, bmw, stbnél meg rá is mászhatsz nem lesz baja :D

2014. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Most ne a 20 éves Swiftet nézzük. Egy mai Grand Vitara már elég masszív. Helyette ott a Dacia, abban alig van anyag.
2014. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
pakundekli
2014. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy?:)

Nos az alap anyagok fel lettek nagyjából sorolva, hogy ezenkívül mi kerül rá, az már kocsitól függ.

2014. máj. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A verseny és luxus autóknak meg karbonszálas a kasztnijuk.
2014. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj, köszönöm a válaszokat! :>

Igen, lány volnék, csak kíváncsiskodtam egy kicsit. :'D

Végül is amit meg szerettem volna tudni azt megtudtam, köszi mindenki! :)

2014. máj. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!