Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel helyettesíthető a klíma?

Mivel helyettesíthető a klíma?

Figyelt kérdés

1996-os évjáratú Suzuki Swift autóba szeretnék valamit amivel meg lehetne oldani télen a fűtést, nyáron pedig a hűtést. Mivel klímát nem nagyon érné meg ebbe az autóba beszereltetni, ezért meg szeretném oldani máshogy. Olvastam már autós ventilátorról, fűthető üléshuzatról és még sorolhatnám, de én lehetőleg 1 db készülékkel szeretném ezt megoldani.


Nem nagyon értek az ilyesmihez, szóval szívesen fogadom a tapasztalatokat a témával kapcsolatban.:)



2014. máj. 23. 17:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

De van amikor nem lehet letekerni az ablakot, mert pl. éppen hullanak a fákról a szöszök(ez mifelénk elég gyakori), bogarak repkednek stb...

Ilyenkor mit szoktatok csinálni?

2014. máj. 23. 18:27
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Ezért vettem direkt olyan autót amiben van klíma. Autópályán sem lehet lehúzott ablakkal menni. Megérte a felár amiért többe került.
2014. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

Nekem előző kocsimban nem volt klíma, de volt napfénytető, amit személy szerint nagyon szerettem, mert jól járt a levegő lehúzott ablakok nélkül is akár. Csak sajnos utólag beépíteni ezt sem érdemes, így marad az ablakhúzás. Hogy nyáron bogarak meg por beszáll a kocsiba azt meg kell tanulni elfogadni: ezzel jár sajnos.


Régen sem volt klíma az autókban, és túléltük a nyarat.

2014. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, mentünk Lada Samarával Olaszországig :) Abban a légkondi hiánya volt a legkisebb baj :D
2014. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Ha felszereltetsz szélterelőket, akkor egy pár cm-t le tudod húzni az ablakot és nem fog berepülni, sem a bogár sem a szöszmő.

2014. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Beviz Elek ***** válasza:
100%

A légterelö tényleg jó. Szakadó esöben is leengedheted kicsit az ablakot.


Az enyémben van klíma, de nem használom. Napszemüveg, napfénytetö nyitva, ablakok le és kézz

2014. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Zsebvirág ***** válasza:
29%
Nem lehet az autópályán lehúzott ablakkal menni? Na ne nevettessetek már! Én nap mint nap megyek autópályán lehúzott ablakkal. Igaz 100 km/h-val szoktam menni, de csak annyi, hogy nagyon hangos a szél. De volt régebben, mikor 130 km/h-val mentem.
2014. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Akkor tuti szeretnek, ha 100-al mész 130 helyett minden indok nélkül. :)

Legjobb amit tehetsz amúgy ablaklehúzás, meg maxra állítod a szellőztetést.

2014. máj. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Zsebvirág ***** válasza:
95%
Megelőznek és kit érdekel? 20 éves Swifttel járok aminek a fogyasztása 100 km/h-n a legoptimálisabb.
2014. máj. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Autópályán a minimális sebesség 60km/h, a maximális 130km/h. Tehát, ha valaki 100-al közlekedik a külső sávba, akkor a kutyát se fogja zavarni. Balról aki akarja megelőzi és kész.
2014. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!