Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonból hogyan tudok kiszedn...

Szesze 1 kérdése:

Simsonból hogyan tudok kiszedni egy csavart a blokkból? A nagycsavarhúzó forgácsolja a csavart nem tudom kitekerni. Sos

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ütvecsavarhúzóval. Ha azzal se jön ki, akkor le kell fúrni a csavar fejét.
2014. máj. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy vannak olyan csavarhúzók, amikre rá tudsz rakni villáskulcsot. Úgy talán ki lehet szedni. Minél szélesebb csavarhúzót használj.
2014. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kata kata ***** válasza:
2014. máj. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat villáskulcsos csavarhúzóval próbáltam eddig...
2014. máj. 24. 07:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha már végleg elnyaltad akkor meglehet próbálni ráhegeszteni valamit ás úgy kitekerni...Amúgy úgy tudod könnyebben kiszedni hogy egy dornival picit meg kalapálod simán a csavart minden nélkül,majd tekerheted kifelé(működik)

De ha más nincs akkor pontozd ki és fúrd ki a csavart egy az egyben....vagy flexxel vághatsz a csavarba nagyobb vájatot .

2014. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ütvecsavarhúzó nem segítet ezért megfurtam

de az a nagy büdös hejzet ,hogy csak a csőfogóval tudtam rendesen megfogni a csavarszárat egész a tövébe ez a szar meg inkább eltört ahejett hogy meglazult volna és kb 1mm csonkot hagyott...

Ezt ,hogy műtsem ki?

2014. máj. 24. 12:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Kipontozod a közepét,majd egy akkora átmérővel megfúrod hogy a metetet pont ne bántsa és szószerint kifúrod a helyéről,vagy megfúrod nagyobbal és vágsz neki nagyobb menetet vagy menetjavítóval javítod.

Vagy hegessz rá valamit....de lehet kapni direkt ilyen csavarkiszedőt is Én is valami 700ft-tért vettem de még egyszer sem használtam :)

2014. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A csavarkiszedőről mutatsz egy képet? Kíváncsi vagyok a működésére ,hogy tudja azt kivakarni ami nekem csőfogóval sem sikerült.

A heggesztésben én nem bízok szerintem az a 2000 celsius nem tesz jót az öntvény alunak főleg ,hogy ennyire közel vannak egymáshoz

2014. máj. 24. 13:21
 9/12 kata kata ***** válasza:

[link]

Nekem beletört sikeresen ,azóta nem használom.Inkább kifúrom.

2014. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

csak annyira kell hegeszteni amennyire oda pöttyintesz a hegesztővel(ha van avid azzal még jobban meglehetne csinálni mert ott a hő az sokkal koncentráltabb és gyorsan vissza tudod hűteni.

Inkább pontozd ki a közepét és fúrd ki,de úgy hogy ha lehet közben vizezd és ne állandó fordulaton nyomjad bele hanem csak mindig nyomkodd azt a bekapcsológombot rövid időkre így nagyobbat harap és jobban és nem égeted el az élét a fejnek.

2014. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!