Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyárt még valamelyik ismertebb...

Gyárt még valamelyik ismertebb vállalat olyan retro-formájú motorokat, mint az ural, és a világháború alatti bmw-k?

Figyelt kérdés
Vagy csak ezek a gusztustalan kinézetűek vannak már? Még a harley az, amelyik hasonló... Az ural tudom hogy a bmw-ről lett koppintva. A pannónia és a danuvia is hasonló kinézetű... lehet még ilyeneket találni? Ha nem annyira ismert (vagy csak itthon nem annyira ismert) az is jó

2014. máj. 24. 12:24
 1/10 A kérdező kommentje:
ezekre a túra, vagy cruiser motorokra gondolok persze
2014. máj. 24. 12:26
 2/10 anonim válasza:
Régebben (20-25 éve) a Hondának volt valami ilyen típusa, de most van-e, azt nem tudom.
2014. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

találtam egy oldalt, ahol volt többféle is még

van ez a changjiang, ami másolta valahogy az uralhoz hasonlóan a bmw-t, de a jawat is, meg más egyebeket

itt van egy oldal, csak anglul van

[link]


a chopperek, és a bobberek is érdekesek, de sokszor kissé taszítóak nekem...

2014. máj. 24. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:

A Royal Enfield még gyárt indiában új régi klasszikus motorokat asszem kb másfél milláért már hozzájuthatsz ha jól tudom

Ural,Harley,BMW ezek mind istenkirályok!!! :)

Ha minden igaz újban van egy simson koppintás is amit a chinaiak gyártanak :)

2014. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán még a Triumph még gyárt valamit de ebben nem vagyok biztos.
2014. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még az Ural-t is gyártják nagy Oroszországban, meg le merném fogadni hogy a koppintásait is Kínában meg É koreában
2014. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

most nézem, a kawasaki cruiserek is nagyon formásak, vagyis van köztük... akkor csak van még ilyen több is... a kawasakit kedvelem

igen, tudom az uralt még gyártják ugyan úgy. Az is nagyon érdekes

2014. máj. 25. 21:42
 8/10 akos127 ***** válasza:

Igen, az Uralt gyártják a mai napig, és Amerikába exportálják mert ott van egy kialakult kultura ezekre a motorokra. Én beszéltem egy motorkerékpár kereskedővel aki a "The Great American Motorcycle Show"-n kiállított egy jó pár Ural modelt és elmondása szerint rengeteget fejlesztettek rajta az utolso 10 évbent hogy szalon képes legyen az Amerikai piacra.

Az elektromos gyujtás volt a legelső fejlesztés. Nem sokat tudok mondani amugy róluk, de biztos találsz a neten.

Én drágáltam ezeket a motorokat, árban majd ugyan az mint egy mai super gép. Épp ez taszit az uj MZ-n és Jawan is. Ha olcson adnák befutna, de senki nem akar kockáztatni.

A Kawasakinak is van egy W800 nevű modellje, szerintem nagyon frappáns, vezettem is és azt kell mondanom hogy nagyon jó, barátságos és nagyon simán fut. Valahogy még sincs elterjedv

2014. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ja, látom, tényleg jó :)

erről olvasgatok még

nekem a négyüteműek jönnek be, de megmondom őszintén, hogy inkább a kisebbeket kedvelem

nekem a pannonia nagyon tetszik, nagyon szép, főleg a fekete piros üléssel, kár hogy már nem gyártják abban a formában, és négyütemő motorral. Szerintem gyönyörű. Volt is a családban több is, de eladtuk már régen

2014. máj. 26. 20:12
 10/10 akos127 ***** válasza:

Hali.

A Pannoniaval nem fogtal melle. Nagyon szep es nagy tabora van. Interneten ha ra keersel akkor talasz forumokat meg mindent. Szerintem nagy veszteseg erte a Magyarokat ennek a markanak az elhagyasa. Mar reg 4 utemuek lennenek es strapa birokra epitenek mert a nagy teljesitmeny nagy fordulathoz nagyon komoly anyagok es preciz gepek kellenek ami az arat is felnyomna, es akkor ki akarna venni egy alacsony pelda szamban epitett egyenlo aru motort mint mkndjuk egy Ducati vagy Honda.

2014. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!