Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin vagy Dízel. Ki melyiket...

Benzin vagy Dízel. Ki melyiket szereti jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy örök vitakérdés, mint a BMW-Audi-Merci. Ésszerű válasz kevés lesz, viszont a másikat logikus indoklás nélkül gyalázó válasz annál több.
2014. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a benzinest, mert lehet pörgetni, húzatni, jobban szeretem a karakterét, de normális használatkor rendesen idegesit. Mindennapi használatra nálam a dizel a nyerő, bármilyen fordulatról húz rendesen, sokkal gazdaságosabb. Ezért a hobbi autóm benzines, a mindennapi dizel.
2014. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

így van. vagy nagy köbcenti automata, pl 760iL, húz minden fordulaton a 6000 köbcenti és a 12 henger, csak a gázt kell nyomni nincs kuplung meg ilyenek, igaz 20 litert eszik városba.

Dízel pedig 9-et.

kis kocsiba dízel jobban megy városba ha odalépsz neki 3.dikba

2014. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze. Egy 760Li-hez hasonló méretű/teljesítményű dízel 9-et eszik városban. Egy 1,7-es dízel meg rendesen termeli a gázolajat :D


Én elvagyok mindkettővel, teljesen mindegy szerintem, csak a kormány meg a három pedál legyen meg.

2014. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ezt a kérdést nem kellett volna inkább feltenni szerintem..mert csak a vita fog menni megint....
2014. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vizéli László ***** válasza:
Én szeretem a benzinest és a dieselt is. A benzinest azért szerettem jobban, mert városban nem kellett annyira aggódnom érte ha sietnem kellett valahova hogy jajj nem üzem meleg az autó. Városban rövid távokon kiválló. A dieselt meg szeretem a nyomatékossága és a fogyasztása miatt, valamint az enyhe ketyegős hangot is megszerettem. Én nem tudnék dönteni, mindkettőbe látom a jót és rosszat is.
2014. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gázolajost használok (mert azt volt észszerű megvenni akkor az évi 30e km miatt), de a benzineseket jobban szeretem, azon belül a sima szívókat - semmi logika nincs mögötte, az tetszik és kész. Ugyanúgy ahogy jobban tetszenek a sötét hajú csajok a szőkéknél, a göndör hajúak pedig az egyenes hajúaknál.
2014. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg Benzines autóm van, első autó, s mikor megvettem rajtam volt a fiatal hülyegyerek pörgetős fétis.

Mára már megbántam 20 évesen, szeretem nagyon, rövidebb távokon nagyon jó.

Tudod pörgetni, szép a hangja, igaz többet fogyaszt.

Dízel tartósabb, minden fordulatszámtartományon húz, és úgy vettem észre lágyabb is...

Bár ezt lehet csak én így gondolom így.

2014. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!